BLAGO/ будуємо міста третього тисячоліття

Песики надихають тенісну зірку на трофеї

Одними з перших, хто розділив радість перемоги другої ракетки України Марти Костюк на престижному тенісному турнірі в Іспанії, були два її песики породи мальтіпу — Мандер і Чіч. З ними світова зірка зробила фото на пам’ять після отримання трофею

Сфотографуватися з Мандером і Чічем для Марти Костюк – святе!
Сфотографуватися з Мандером і Чічем для Марти Костюк – святе!

Собачки їздять на змагання, де виступає українка, спостерігають за нею з трибун і, за словами власниці, слугують для неї натхненням. Утім, не завжди вдається взяти цих улюбленців зі собою. Ось що про це сказала якось Марта:

«Є змагання, на які ми з чоловіком їх не беремо через труднощі з документами і взагалі з в'їздом собак на територію деяких країн — Китаю, Австралії, Англії. А так, за можливості, беремо їх скрізь. Вони дуже щасливі, коли ми обоє разом з ними — для них це найголовніше. Їм не важливо, де бути — основне, щоб були з нами».

Першим у молодят Марти і її чоловіка Георгія з‘явився Мандер. Кличку йому скомбінували поєднанням букв імені спортсменки та її польської наставниці Сандри Заневської. Якби мальтіпу була дівчинкою, то називалася би Мандрою. Як з‘явилася кличка другого песика (він — кремового кольору), невідомо.

З песиками Марта приходить на інтерв‘ю, їздить на відпочинок. Її мальтіпу мають багато прихильників у соцмережах. Наша спортсменка так полюбила тварин, що після виснажливих турнірів разом з ними засинає…