Зеленський затвердив рішення про неможливість переговорів із росією

  • 04.10.2022, 11:55
  • 612

Президент Володимир Зеленський затвердив рішення про неможливість будь-яких переговорів із путіним

Володимир Зеленський. Фото із мережі
Володимир Зеленський. Фото із мережі

Відтак, глава держави надав чинності рішенню РНБО від 30 вересня.

У першому пункті рішення йдеться: «Констатувати неможливість переговорів з президентом російської федерації в. путіним».

Також РНБО вирішила схвалити текст Спільного звернення Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем'єр-міністра України до Організації Північноатлантичного договору.

«Кабінету Міністрів України підготувати пропозиції щодо багаторівневої системи гарантування безпеки на основі багатосторонніх і двосторонніх угод України, які спрямовані на доведення оборонного потенціалу України до рівня, що забезпечуватиме гарантовану відсіч збройній агресії рф, посилення військової підтримки України з нарощування її оборонних спроможностей, сприяння розвитку оборонно-промислового комплексу і суттєвого збільшення масштабу та обсягів індивідуальної і колективної підготовки українських військовослужбовців», -йдеться в 3 пункті.

Також Кабміну доручили забезпечити посилення обороноздатності України шляхом збільшення постачання військово-технічної допомоги Україні.

Водночас Верховній Раді рекомендовано задля підвищення стійкості держави прискорити ухвалення відповідних законопроєктів щодо належного санкційного та іншого реагування на ескалацію з боку росії.

Схожі новини