У США поки не бачать ядерної загрози з росії

  • 04.10.2022, 10:25
  • 501

Адміністрація Байдена уважно стежить за діями російських сил щодо ймовірності застосування ядерної зброї, а також безпекою Запорізької АЕС. Та Штати поки не бачить жодних сигналів, які змусили би змінити їхню ядерну позицію

Джон Кірбі. Фото із мережі
Джон Кірбі. Фото із мережі

Про це повідомив координатор Ради національної безпеки з США зі стратегічних комунікацій Джон Кірбі.

«Ми стежимо за цим з усією увагою. І ми не бачили нічого, що змусило би нас змінити нашу позицію щодо стратегічного стримування», — зауважив представник адміністрації Білого дому.

Кірбі також зазначив, що США сприймають ситуацію серйозно та вжили заходів щодо підготовки відповіді, якщо рф застосує ядерну зброю. Він також назвав безрозсудними заяви з російського боку щодо можливості застосування такої зброї.

«Це безвідповідальна риторика з боку сучасної ядерної держави, тому безперечно ми думали про те, як ми можемо забезпечити дотримання інтересів нашої національної безпеки та інтересів наших союзників по НАТО», — зауважив Кірбі.

На запитання про те, чи може будь-який запуск російської тактичної ядерної ракети залишитися непомітним, представник Білого дому сказав, що США стежать за цим у найбільш ретельний спосіб, однак відмовився від подальших коментарів.


Джерело: CNN

Схожі новини