«лукашенко перетворив білорусь на плацдарм для російської армії», — ЦПД

  • 01.10.2022, 17:15
  • 537

олександр лукашенко, який називає себе президентом білорусі, перетворив країну на плацдарм для армії російської федерації

Фото - з мережі
Фото - з мережі

Про це Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України повідомляє у Телеграмі.

«За інформацією Центру національного спротиву, що був створений Силами спеціальних операцій Збройних Сил, 20 вересня з рф до мінська прибули 130 найманців приватної військової компанії „Ліга“ („Вагнера“), які можуть бути залучені до організації провокацій на українському кордоні», — зазначається у повідомленні.

На сьогодні, як стверджує ЦПД, на території білорусі перебуває близько однієї тисячі російських військових, розміщені один дивізіон ракетного комплексу «Іскандер», три дивізіони С-300 та C-400, що здійснюють запуски крилатих ракет по Україні.

За словами білоруського опозиціонера Павла Латушка, лукашенко розпочав модернізацію залізниць, щоб білорусь мала можливість у листопаді-грудні розмістити до 120 тисяч мобілізованих російських солдат. Цю ж інформацію підтверджує Головне управління розвідки МО України, повідомляючи, що білорусь уже готується зустріти 20 тисяч мобілізованих з рф.

Сам лукашенко в свою чергу заявив, що «білоруси ні для кого не були джерелом небезпеки». У ЦПД такі заяви вважають «відвертою маніпуляцією».

Схожі новини