Передплата 2024 «Добра кухня»

московські попи мають нести покарання за державну зраду

  • 28.09.2022, 19:39
  • 1 064

Священники московського патріархату, які брали активну участь в організації псевдорефендумів на тимчасово окупованих територіях України, співпрацюють з ворогом і дають інформацію про українських патріотів, мають нести покарання за державну зраду

Про це заявили під час брифінгу співголови фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко та Артур Герасимов. Вони закликали українців повідомляти про факти антиукраїнської діяльності представників московського патріархату. У «Євросолідарності» також наголосили, що СБУ має активніше боротися зі зрадниками в рясах.

«Ми тільки що повернулися з Артуром Герасимовим, з Петром Порошенком, з нашою командою з деокупованих селищ Харківської області. На звільнених територіях люди розповідали, і це не новина — так було на Київщині, на Чернігівщині, на Сумщині, — що окупанти заходили з конкретними списками проукраїнських патріотів, членів проукраїнських патріотичних партій, воїнів АТО, забирали їх родичів, катували. Серед цих колаборантів і зрадників були в першу чергу колишні регіонали, шаріївці, комуністи і московські попи, які працювали наводчиками», — розповідає Ірина Геращенко.

«Ми б хотіли звернутися до СБУ, а також до всіх небайдужих громадян і прихильників — збирати інформацію про діяльність московських попів, які брали найактивнішу участь в організації фейкових референдумів. Зло має бути покаране», — наголошує Артур Герасимов.
«Це є державна зрада. СБУ має збирати докази і передавати до суду матеріали на тих московських попів, хто організовував ці фейкові референдуми разом з росіянами. Це було організовано проти українського суверенітету, проти нашої територіальної цілісності і проти України як держави», — переконаний Герасимов.

«Наша команда вже підготувала звернення до СБУ», — зазначила Ірина Геращенко.


Джерело: ЄС

Схожі новини