Замах на віцепрезидентку в Аргентині: деталі

  • 02.09.2022, 10:50
  • 556

Віцепрезидентка Аргентини Крістіна Фернандес де Кіршнер не постраждала під час спроби замаху в Буенос-Айресі, коли чоловік спробував вистрелити в неї, але пістолет не спрацював

Крістіна Фернандес де Кіршнер. Фото: Associated Press
Крістіна Фернандес де Кіршнер. Фото: Associated Press

Як зазначає Reuters, напад на Фернандес де Кіршнер стався біля її будинку в столиці країни Буенос-Айресі, коли вона вітала людей, які прийшли підтримати її на тлі звинувачень у корупції.

Нападником виявився 35-річний чоловік бразильського походження. Поліція затримала його.

«Чоловік направив вогнепальну зброю на неї та натиснув на курок. Крістіна жива, тому що з якоїсь причини пістолет не вистрелив», — сказав президент Аргентини Альберто Фернандес у телезверненні, додавши, що пістолет був заряджений п’ятьма набоями.

Він також назвав замах на Фернандес де Кіршнер «найсерйознішою подією, яку пережила Аргентина відтоді, як повернулася до демократії».

Як зазначається, до Крістіни Фернандес де Кіршнер, яка обіймала посаду президента Аргентини протягом двох термінів між 2007 і 2015 роками, неоднозначне ставлення в аргентинському суспільстві. Вона стала фігуранткою розслідування через державні контракти, укладені на початку 2000-х років, за що їй може загрожувати звільнення з посади віцепрезидента та ув’язнення до 12 років. Водночас вона залишається популярним політиком і очікується, що в 2023 році знову може балотуватися на посаду президента.

Схожі новини