Керівник маркетингу Кредобанку — у ТОП-3 переможців конкурсу FinAwards 2022

  • 31.08.2022, 10:06
  • 363

Керівник маркетингу Кредобанку Андрій Мельник увійшов у ТОП-3 переможців щорічної премії FinAwards 2022 в номінації «Кращий керівник маркетингу Банку»

Учасники конкурсу — керівники, які відповідали за маркетингову стратегію компаній. У номінації оцінювалися успішно реалізовані проєкти протягом 2021 — 2022 років, які виводили новий продукт на ринок чи підвищували показники впізнаваності бренду. Оцінювалися також яскраві рекламні кампанії та соціальні проєкти й нові канали комунікації з клієнтами.

Переможців премії FinAwards 2022 обирали шляхом голосування незалежного журі, експертної групи редакції і відкритого голосування читачів сайтів «Мінфін» та Finance.ua. Цього року премія проводилася вп’яте.

«Дуже важко самостійно оцінювати свою роботу, адже в маркетингу її завжди багато і вона починається від відловлювання трендів і завершується збором зворотного зв’язку, щоб ставати ще кращими. І дуже приємно, що навіть в такий важкий час, коли в країні війна, існують організації, які оцінюють твої старання, що спрямовані на відновлення стійкості та розвитку фінансового ринку України. Хоч ця нагорода й носить персональний характер, та насправді це перемога всієї команди маркетингу, а також усіх працівників Кредобанку. Адже тільки разом сумлінно виконуючи завдання на своїй ділянці роботи ми обов’язково переможемо!», — говорить директор департаменту маркетингу АТ «Кредобанк» Андрій Мельник.

У вересні 2021 року Кредобанк стартував із новим унікальним продуктом для ринку -«Правильна картка» з безоплатним обслуговуванням і без додаткових комісій за зарахування коштів та зняття готівки в банкоматах України й за кордоном. У рамках універсальної пакетної пропозиції клієнтові відкривається одразу чотири поточних рахунки у різних валютах (гривня, долар, євро, злотий) з можливістю онлайн-обміну валют за вигідним курсом. На валютний рахунок клієнти можуть здійснити швидкі перекази у злотих з Польщі від 15 хвилин, які банк впровадив наприкінці 2021 року, а на початку літа 2022 року Кредобанк розширив можливості щодо переказів — запустив послугу «Перекази у євро».

Довідка:

Кредобанк заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків України та входить до фінансової групи PKO Bank Polski — найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи — найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, один з найстійкіших банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (липень 2021 р.).

Кредобанк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг».

Пресслужба АТ «Кредобанк»

Популярне за добу

Популярне за тиждень