Автівки-порушниці «відпочиватимуть» на штрафмайданчику на Кривоноса

  • 19.08.2022, 17:00
  • 582

У Львові на вул. Кривоноса, 6 облаштують спеціальний майданчик для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів

Фото ілюстративне, автор: Роман Балук
Фото ілюстративне, автор: Роман Балук

Як інформує пресслужба мерії, відповідне рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради. Майданчик на 77 машиномісць облаштують на території ДП «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем».

Як пояснив заступник директора департаменті міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Дмитро Пецій, облаштування такого майданчика в ближньому центрі дозволить скоротити час транспортування тимчасово затриманих авто.

У місті ще є два майданчики

За словами заступника начальника управління безпеки ЛМР Юрія Дяковича, на сьогодні у місті діє 2 майданчики, де зберігають евакуйовані авто — на вул. Конюшинній, 13 та на вул. Тролейбусній, 1.

«Транспортування авто у ці локації забирає багато часу. До прикладу, аби перевезти автомобіль-порушник на вул. Конюшинну та повернутися звідти, евакуатору необхідно 2 години. На вул. Тролейбусну — годину-півтори. А маючи такий майданчик у ближньому центрі, евакуація займатиме 20−25 хв», — розповів Юрій Дякович.

Понад 2 тисячі грн за «евакуацію»

За інформацією управління безпеки ЛМР, щодня у Львові евакуйовують в середньому 15 автомобілів, які створюють суттєві перешкоди для руху транспорту. Аби повернути авто, водій-порушник має сплатити 2234 грн — така мінімальна вартість однієї послуги з евакуації у Львові.

Схожі новини