У Львові відбулась акція на підтримку військовополонених захисників «Азовсталі»
- 18.08.2022, 16:45
- 1 131
У Львові біля пам’ятника Тарасу Шевченку рідні захисників «Азовсталі» зібралися, щоб звернути увагу Генсека ООН та президента Туреччини до полонених військовослужбовців
/wz.lviv.ua/images/news/_cover/470808/lviv-a3.jpg)
Про це повідомляє «Твоє місто».
Як зазначається, на площі зібралися рідні азовців, вони в такий спосіб звертаються до президента Туреччини Ердогана та Генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша та сподіваються, що вони допоможуть у звільнені українських військовослужбовців.
/wz.lviv.ua/images/news/2022/08/%D0%BB%D1%8C%D0%B2%D1%96%D0%B2%20%D0%B0.jpg)
«Ми вимагаємо, щоби до наших рідних нарешті допустили „Червоний хрест“. Сьогодні три місяці як їх забрали, а „Червоний хрест“ не був допущений, жодної можливості передати ліки та найнеобхідніші речі - нема. Насамперед ми наполягаємо на розв’язанні гуманітарних питань, перевірити умови їхнього утримання, бо ми знаємо, що їх катують», — пояснюють учасники заходу.
/wz.lviv.ua/images/news/2022/08/%D0%BB%D1%8C%D0%B2%D1%96%D0%B2%20%D0%B01.jpg)
Рідні захисників кажуть, що досі не знають, у якому стані перебувають воїни, хоча більшість із них виходили пораненими ще з заводу «Азовсталі».