Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Розробив додаток та пропагував «руский мир» - судитимуть громадянина

  • 09.08.2022, 22:15
  • 798

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора направлено до суду обвинувальний акт стосовно особи за фактом виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікація її учасників (ч. 2 ст. 436-2 КК України)

Розробив додаток та пропагував «руский мир» - судитимуть громадянина
Розробив додаток та пропагував «руский мир» - судитимуть громадянина

Розслідуванням встановлено, що уродженець Львівської області, який довгий час проживав на території м. Донецьк, розробив та розповсюджував мобільний додаток для трансляції антиукраїнського контенту виключно на території окремих – тимчасово окупованих районів Донецької області.

За допомогою цього додатку на території так званої «ДНР» транслювалася викривлена інформація про агресію РФ на території України. Обвинувачений пропагував «руский мир», здійснював заклики до розпалювання міжнаціональної та міжконфесійної ворожнечі, а також дискримінації на етнічному підґрунті.

Завдяки втручанню правоохоронців трансляцію антиукраїнського контенту на тимчасово окупованих територіях було припинено.

Досудове розслідування здійснювалося слідчим управлінням Головного управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим спільно з Департаментом контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

163

Схожі новини