Ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні

  • 07.08.2022, 10:15
  • 723

За добу 6 серпня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули понад 83 тисячі осіб та 18 тисяч транспортних засобів

Ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні
Ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні

З України минулої доби вибули більше 40 тисяч осіб. Більш як 24 тисячі з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови. До України за минулу добу прослідували 43 тисячі осіб, більше 39 тисяч з них — наші краяни.

Оформлено 69 вантажівок з гуманітарною допомогою.

Нагадуємо, що відстежувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови (у Чернівецькій області) ви можете на фейсбук-сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Дані оновлюються щотри години.

Звертаємо Увагу, що пропуск осіб через державний кордон здійснюють уповноважені службові особи Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

Наголошуємо, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57.

Схожі новини