"Глобальне послаблення росії"

  • 07.06.2022, 09:32
  • 459

Петро Порошенко розповів про головні передумови для швидкого відновлення вітчизняної економіки

"Глобальне послаблення росії"
"Глобальне послаблення росії"

«Всі аналітичні центри, з якими ми співпрацюємо, ставлять абсолютно чітке розуміння, що для розвитку економіки України ми маємо зустріти три критерії. Перший критерій — отримати в червні статус країни-кандидата в члени ЄС. Без цього буде дуже складно завоювати довіру у потенційних інвесторів. Не прийдуть гроші, якщо ми не зробимо цього».

«Друга позиція — маємо завершити війну до кінця року. І тому не можемо нікому дати будь-які спроби „почекаємо“, „може росія щось зрозуміє“. Ми маємо кожного тижня вимагати нових санкцій, аж допоки війна не буде закінчена. Ми маємо посилювати армію через постачання зброї, через навчання, через застосування найбільш ефективних технологій для того, щоб викинути російських окупантів з українських земель».

«І маємо послаблювати росію через механізми міжнародного тиску. Це попередні умови для того, щоб ми зробили інші кроки, які забезпечать не тільки інвестиції міжнародних фінансових організацій, не тільки міжнародну фінансову допомогу від країн Великої сімки, Європейського Союзу. Ключове для нас — щоб приватний інвестор повірив і прийшов», — вважає п’ятий президент.

«Ми маємо повернути українців, як тільки буде закінчена війна, для того, щоб вони не асимілювалися тут, за кордоном».
«Наше завдання — модернізувати економіку на новий технологічний уклад, забезпечити захист верховенства права, демократії, свободи, щоб не дати перетворити Україну на авторитарну державу, куди ніхто не прийде. Я думаю, що у нас є дуже-дуже гарні перспективи. Боремося і тримаємо кулаки, щоб ми в червні отримали статус країни-кандидата», — резюмує Порошенко.

Фото з мережі

Схожі новини