Заборону на криптовалюту ввели в півсотні країн

  • 26.12.2021, 10:55
  • 729

Понад п’ятдесят країн ввели заборону на криптовалюту

Заборону на криптовалюту ввели в півсотні країн
Заборону на криптовалюту ввели в півсотні країн

Про це повідомляє американське онлайнове видання HYPEBEAST.

Листопадовий звіт став оновленням дослідження, опублікованого у ще 2018 році. З 2018 року «кількість країн, які ввели заборону на криптовалюту, значно зросла», — йдеться у звіті Юридичної бібліотеки Конгресу США.

Станом на листопад 2021 року вісім країн ввели «абсолютну заборону» на криптовалюту, що означає, що там вона є абсолютно незаконною. Алжир, Бангладеш, Єгипет, Ірак, Марокко, Непал, Катар і Туніс приєдналися до заборони криптовалют.

Вперше таке рішення прийняв Китай у 2017 році. Раніше цього року країна продовжила заборону на блокування майнінгу криптовалют.

Ще 42 країни ввели «опосередковані заборони», які не дають банкам, кредиторам та іншим фінансовим установам мати справу з криптовалютою. До таких країн належать Грузія, Туреччина та Саудівська Аравія.

У звіті зазначено, що кількість країн, які піддані дії податкового законодавства, а також законам про боротьбу з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму, зросла у 2018 році з 33 до 103. За винятком Болгарії, усі країни-члени Європейського Союзу наразі мають ці правила.

21 країна, однак, не застосовує жодної форми законодавства про боротьбу з відмиванням грошей або фінансуванням тероризму до своєї криптоіндустрії, включаючи Бразилію, Йорданію, Пакистан і Казахстан.

Фото з сайту LB.ua.

Читайте також: США припинили імпорт товарів із Синьцзян через недотримання прав людини

Схожі новини