«Укрзалізниця» не підвищуватиме тарифи

  • 09.12.2021, 16:55
  • 345

У 2022 році тарифи для пасажирів не зміняться

Як повідомляє пресслужба компанії, наступного року УЗ обіцяє сфокусуватися на оновленні пасажирського складу та покращенні сервісу для пасаж .

У 2022 році формуватимуть ціни на квитки з огляду на різні фактори, зокрема йдеться про популярність напрямку та час купівлі квитка на поїзд. Це дозволить заощаджувати тим людям, які планують поїздки заздалегідь.

Цього року УЗ змінює комісійний збір при купівлі, поверненні та резервуванні квитків. З 10 грудня 2021 року цейфіксований збір становитиме 30 гривень замість 22. Також комісійний збір у 20 гривень включать у вартість квитків на експрес «Київ — аеропорт «Бориспіль». Із завтрашнього дня квитки на експрес коштуватимуть 100 гривень.

Компанія зменшує розмір комісійного збору за резервування квитків для групових замовлень. Тепер вартість резервування місць у разі бронювання квитків для групи кількістю понад 30 людей становитиме 50 гривень із дорослого пасажира та 35 гривень з осіб віком до 18 років.

В УЗ зазначають, що це значно знизить вартість цієї послуги для пасажирів, адже раніше ціна резервування місць при групових замовленнях становила 80 гривень для дорослих пасажирів і 40 гривень для дітей незалежно від розміру групи.

Читайте також: Зі Львова до Перемишля — святкові потяги

Схожі новини