50 тонн гарбузів: яскрава фотолокація
Сфотографуватися з гарбузами, пограти з ними в боулінг, посмакувати гарбузової піци
/wz.lviv.ua/images/news/_cover/443902/harbuz6.jpg)
Незвичайну гарбузову атракцію створили у селі Мамаївці, що під Чернівцями. Масштаби й краса його вражає. Гарбузову локацію створили на частині тюльпанового поля, яке займає площу 4 га. Воно має популярність у туристів. Відвідувачі можуть сфотографуватися з гарбузами і навіть пограти з ними в боулінг.
/wz.lviv.ua/images/news/2021/10/harbuz1.png)
Гарбузи займають півтора гектара. За їхньою допомогою створили цікаві атракції для відвідувачів. Це велика гарбузова алея на 1 тисячі квадратних метрів, на якій розставлені гарбузи, 15 різноманітних фотозон, задекорованих гарбузами, тюками сіна та осінніми квітами. На території є два штучні озера, які теж прикрасили гарбузами під осінній стиль.
/wz.lviv.ua/images/news/2021/10/harbuz3.png)
/wz.lviv.ua/images/news/2021/10/harbuz2.png)
Господар сімейної квіткової ферми Vengreenery Владислав Венгринюк розповів кореспондентові «Високого Замку»: «Ідею гарбузового поля запозичили у європейських країнах. Особливо багато таких полів і фестивалів гарбузів ми бачили у Німеччині. Там протягом вже тривалого часу проводять подібні заходи. Ми багато подорожуємо, як туристи, й привозимо звідти ідеї в Україну для розвитку туризму у нашому краї».
Незвичайну локацію створили із 50 тонн гарбузів. Половину з них виростили власноруч, а ще половину привезли з півдня, з Херсонщини. Окрім того, є квіткова алея, де висаджено 55 тисяч квітів — бегонії та інші.
/wz.lviv.ua/images/news/2021/10/harbuz4.jpg)
На території поля є повністю укомплектована зона для сімейного відпочинку: гойдалки, дитячий майданчик, великий батутний парк, де розташований найбільший в Україні батут — на 600 кв. м. Є кафе, у якому зараз до сезону навіть піцу печуть з гарбузів.
Власники поля очікують туристів до 20 жовтня.
/wz.lviv.ua/images/news/2021/10/harbuz5.jpg)
Розповів Владислав Венгринюк і про плани на майбутнє. Після зими можна буде повернутися на чудове тюльпанове поле, а далі тут мають намір дивувати туристів новими локаціями.
Читайте також: «Свого першого динозаврика зліпила з глини у чотири роки»