Передплата 2024 «Добрий господар»

Розроблений президентом План трансформації України... «загубили»

  • 30.09.2021, 10:15
  • 445

План на 277 млрд доларів Зеленський представляв у США, однак ані ОПУ, ані Кабмін, ані Рада не знають про нього

Про це свідчать відповіді органів влади на запити агентства Українські новини.

«Обробивши запит про надання копії Плану трансформації України… і переліку структурних підрозділів Кабінету міністрів України, які брали участь в розробці згаданого Плану трансформації України, повідомляємо, що Мінекономіки не володіє запитуваною інформацією», — зазначено у відповіді Мінекономіки.

«Структурні підрозділи міністерства не залучалися до розробки Плану трансформації, який президент Володимир Зеленський представляв в рамках робочого візиту до Сполучених Штатів Америки на початку вересня цього року. Міністерство не володіє копією зазначеного вище Плану трансформації і не має в своєму розпорядженні переліку згаданих у Вашому запиті 80 проєктів», — сказано у відповіді МЗС.

Документ не можуть знайти і в РНБО, як і у Верховній Раді, і в Кабміні. До того ж Офіс президента заявив про те, що копії Плану трансформації України теж немає, проте потім ОПУ надіслав лист дл журналістів, де вказано про участь в модеруванні пропозицій для формування даного плану на загальну суму $ 277 млрд.

«У зазначений План увійшли запропоновані міністерствами та центральними органами виконавчої влади проекти, в яких визначені цілі, обсяги необхідних інвестицій і тимчасові рамки їх реалізації. У здійсненні проєктів, зокрема, передбачається участь міжнародних партнерів», — сказано у відповіді.

Читайте також: Відмова Будапешту від транзиту газу через Україну — «результат» зовнішньої політики Зеленського

Схожі новини