Венедіктову зобов'язали відкрити справи проти Деркача та Дубінського

  • 07.12.2020, 18:15
  • 667

Печерський районний суд за скаргами Центру протидії корупції зобов’язав генеральну прокурорку Ірину Венедіктову відкрити справи про можливу держзраду проти народних депутатів Олександра Дубінського і Андрія Деркача

Про це повідомляє пресслужба ЦПК.

Центр звернувся до Офісу генпрокурора із заявами про злочини депутатів Деркача та Дубінського. Вони заявили про необхідність розслідування нібито корупції обраного президента США Джо Байдена. Вони також ініціювали створення ТСК у Верховній Раді.

«Зважаючи на стратегічні стосунки України і Штатів, такі дії можна розцінювати як державна зрада. Венедіктова відмовилася відкривати справи. В Офісі генерального прокурора пояснили це тим, що ЦПК нібито «не надало фактичних даних щодо вчинення злочину», — заявили у центрі.

Читайте також: «Російський агент»: США запровадили санкції проти Деркача

Суд зобов’язав відкрити кримінальні справи щодо Деркача і Дубінського.

У ЦПК додали, що Венедіктову зобов’язано відкрити справу про ймовірну брехню в декларації, відмивання коштів і ухилення від сплати податків Дубінського.

Раніше ЗМІ повідомляли, що народний депутат Андрій Деркач оприлюднив аудіоматеріали, які можуть свідчити про нібито вплив Джо Байдена на п'ятого президента України Петра Порошенка. За словами Деркача, «плівки» він отримав від журналістів-розслідувачів, а запис розмов робив особисто Порошенко.

Згодом ЗМІ повідомили, що Державне бюро розслідувань відкрило провадження через прослуховування розмови ексвіцепрезидента США Джозефа Байдена та п'ятого президента Петра Порошенка.

Схожі новини