Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Трагедія у лікарні в Жовкві: відомо, хто дав дозвіл на відключення світла

  • 01.12.2020, 13:10
  • 1 037

Медики кажуть, що світла не було 45 хвилин, а поліцейські – годину і 10 хвилин

Світло у лікарні міста Жовква 27 листопада відмикали двічі. А керівництво медзакладу було наперед повідомлене про обидва випадки, кажуть в «Львівобленерго». І додають, що неможливо спрогнозувати, скільки часу займе ремонт. Про це пише Zaxid.net.

«Наші працівники попереджали, просили дозволу відімкнути від електроенергії Жовківську районну лікарню. Вони спочатку не давали дозволу, бо були планові операції, потім дозвіл дали. Тобто попередження було і давали дозвіл на те, щоби ми проводили ремонтні роботи», — запевнила речниця ПрАТ «Львівобленерго» Галина Петрушка.

Медики кажуть, що світла не було 45 хвилин, а поліцейські — 1 годину і 10 хвилин.

Читайте також: Іван Собко: «Якщо слідство встановить, що другий генератор був невідомо де, буде біда»

Трагедія у Жовківській центральній районній лікарні сталася 27 листопада. Через перебої електропостачання два пацієнти, які перебували на штучній вентиляції легень, померли. Електричний генератор, який є на балансі лікарні, так і простояв у гаражі за кілька метрів від відділення. Пацієнтів намагалися врятувати вручну з допомогою спеціальних мішків із повітрям. Та спроби були марними: 61-річний чоловік і 66-річна жінка померли. За попередньою інформацією — від дихальної недостатності. Медики ж запевняють, що вони померли вже після відновлення подачі електроенергії, бо їхній стан був важкий.

Поліцейські розслідують справу як «убивство через необережність».

Схожі новини