Секретар РНБО заявив, що не бачить передумов для проведення виборів на окупованому Донбасі

  • 06.07.2020, 12:57
  • 578

Місцеві вибори в Україні мають відбутись 25 жовтня 2020 року

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що не бачить передумов для проведення чергових місцевих виборів на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, передає Захід.нет.

«Мають відбутися певні умови, щоб вони (вибори) там відбулися. На сьогодні, на день нашого спілкування я не бачу, як там можуть відбуватися вибори. Якщо будуть якісь зміни, якісь процеси, рано чи пізно там будуть вибори відбуватися. Але вони мають відбуватися на українській території, над виборчою дільницею має бути український прапор, мають бути українські засоби масової інформації, українські політичні сили. Вони мають відбуватися за українським законодавством, за українською Конституцією, і українська Центральна виборча комісія має їх там проводити. Поки що мені складно уявити такі умови». — сказав він в інтерв’ю «Українській правді», опублікованому 6 липня.

Читайте також: «У РНБО ще в січні розуміли загрози COVID-19, і Зеленський знав», — Данілов

За його словами, президент Володимир Зеленський «дуже багато приділяє цьому уваги». Так само над цим працюють окремі групи в межах Мінського та Нормандського процесів.

«Компроміси? Так, вони можливі, але є певні, межі, через які ми переходити з вами не можемо. Чому? Тому що нам це не дозволить український народ», — зазначив Данілов.

Місцеві вибори в Україні мають відбутись 25 жовтня 2020 року. Пройти вони мають одночасно на всій території країни, виборці обиратимуть представників місцевих органів влади та міських голів.

Схожі новини