Ірині Білик та Тіні Кароль - орден «Княгині Ольги», Марії Єфросиніній - «За заслуги», Потапу - заслуженого артиста

  • 27.06.2020, 22:40
  • 4 963

Президент Зеленський роздав звання і нагороди до Дня Конституції

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України

Подаємо повністю текст указу, який надруковано на сайті глави держави:

За значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого ІII ступеня

БОБАЛА Юрія Ярославовича — ректора Національного університету «Львівська політехніка»

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого ІV ступеня

БОРЗОВА Валерія Пилиповича — віце-президента Національного олімпійського комітету України, м. Київ

ЗІНКЕВИЧА Василя Івановича — артиста, соліста-вокаліста, м. Луцьк

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

БАТРУХА Стефана Андрійовича — настоятеля парафії Різдва Пресвятої Богородиці у м. Люблін, Республіка Польща

КИРИЛЕНКА Олександра Васильовича — академіка-секретаря Відділення Національної академії наук України, директора Інституту електродинаміки НАН України

КУЦІНА Володимира Семеновича — голову правління, генерального директора акціонерного товариства «Нікопольський завод феросплавів», Дніпропетровська область

МАРТИНЕНКА Олександра Владленовича — генерального директора товариства «Інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна», м. Київ

ПЕТРОВА Вячеслава Васильовича — директора Інституту проблем реєстрації інформації Національної академії наук України

ФІЛІП’ЄВУ Олену Валеріївну — артистку балету — провідного майстра сцени державного підприємства «Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка», м. Київ

ЦЄСЛЮ Анджея (посмертно) — бурмістра міста Александров Куявський, Республіка Польща

ЧЕРКАСЬКОГО Ігоря Борисовича — Голову Державної служби фінансового моніторингу України

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

БЄЛІКОВА Сергія Борисовича ректора Національного університету «Запорізька політехніка»

ВАКУЛЕНКА Володимира Михайловича — віце-президента громадської організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників», м. Київ

ЗАДОРОЖНЬОГО Олександра Вікторовича (посмертно) — юриста, політика, науковця, м. Київ

ЛАЗАРЕНКА Михайла Дмитровича — голову селянсько-фермерського господарства «Прогрес» Балтського району, Одеська область

НЕСМІЯН Олену Володимирівну (посмертно) — головного продюсера телевізійної служби новин ТРК «Студія «1+1», м. Київ

СТРУТИНСЬКОГО Богдана Дмитровича — генерального директора — художнього керівника театрально-видовищного закладу культури «Київський академічний театр оперети»

ЧЕХУНА Василя Федоровича — директора Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології імені Р. Є. Кавецького Національної академії наук України

ЯКОВЛЄВА Миколу Івановича — першого віце-президента Національної академії мистецтв України, м. Київ

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

ЛУКОВИЧА Володимира Федоровича — члена Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану та антитерористичної операції, м. Київ

ТИМЧУКА Сергія Миколайовича — завідувача відділення комунального підприємства «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І.Мечникова» Дніпропетровської обласної ради

ЯКУБОВСЬКОГО Сергія Олександровича — директора комунальної установи «Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку», Вінницька область

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

БАЛАШОВА Івана Анатолійовича — члена правління Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану та АТО, Закарпатська область

БІЛАСА Ярослава Степановича — голову правління громадської організації «Спілка учасників бойових дій в АТО, ООС, добровольців та волонтерів «Побратими об’єднані», м. Львів

БІЛОУСА Андрія Федоровича — директора — художнього керівника Київського національного академічного Молодого театру

БОДНАРА Бориса Євгеновича — першого проректора Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна

ВЕЧЕРКА Євгенія Матвійовича — тренера-викладача Херсонської міської дитячо-юнацької спортивної школи № 3 Херсонської міської ради

ДЕРЖИПІЛЬСЬКОГО Ростислава Любомировича — директора — художнього керівника Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка

ДУБРОВІНУ Любов Андріївну — генерального директора Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського, м. Київ

ЄФРОСИНІНУ Марію Олександрівну — телеведучу, громадську діячку, м. Київ

ЖУКА Кшиштофа — президента міста Люблін, Республіка Польща

ЗАБЛУДУ Михайла Васильовича — голову правління акціонерного товариства «Рівнеазот»

ЗНАЄВСЬКОГО Миколу Івановича — завідувача відділення Київської міської клінічної лікарні № 6

ІВАНОВА Віктора Павловича — начальника відділу державного підприємства «Національний палац мистецтв «Україна», м. Київ

КАШПАРОВА Валерія Олександровича — директора Українського науково-дослідного інституту сільськогосподарської радіології Національного університету біоресурсів і природокористування України, Київська область

КОЗАКА Леоніда Івановича — члена правління громадської організації «Хмельницька обласна асоціація ветеранів Афганістану та АТО»

КОЗЛОВА Миколу Вікторовича — керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова

КОТЛУ Василя Івановича — начальника відділу Департаменту Офісу Генерального прокурора

КУЧІРКУ Михайла Дмитровича — члена Івано-Франківської обласної організації Національної спілки краєзнавців України

ЛАЗАРЯ Віктора Леонідовича — директора філії багатопрофільного підприємства «Вимал» будівельної компанії «Вималспецбуд», м. Чернігів

НАГРЕБЕЦЬКОГО Анатолія Никифоровича — краєзнавця, Вінницька область

ПІСНЮ Івана Володимировича — заступника голови громадської організації «Кременчуцька міська спілка ветеранів війни в Афганістані», Полтавська область

ПЕРХУНА Сергія Олександровича — начальника відділу управління прокуратури Дніпропетровської області

ПЕТРИШИНА Олександра Віталійовича — президента Національної академії правових наук України

ПУХОВЦЯ Івана Миколайовича — заступника Керівника Департаменту — керівника управління Офісу Президента України

ТИМЧУКА Віктора Володимировича — першого заступника прокурора Чернівецької області

ТОДУРОВА Івана Михайловича — директора Державної установи «Центр інноваційних медичних технологій Національної академії наук України», м. Київ

ТРОФИМЧУКА Олександра Миколайовича — директора Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору Національної академії наук України

ФЕДОРЧУКА Богдана Петровича — співголову громадської організації «Самооборона Борщівського району», Тернопільська область

ХИЖНЯКА Олександра Олександровича — тренера-викладача комунального закладу «Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа № 4»

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

ПОТУДАНСЬКОГО Дарвіна Кареновича (посмертно) — оперуповноваженого сектору Шевченківського відділення поліції Дніпровського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, старшого лейтенанта поліції

Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

КОВАЛЕНКО Любов Григорівну — першого заступника генерального директора Національного музею-садиби М. І. Пирогова, члена ради громадської організації «Вінницька обласна рада жінок України»

САЛАДУХУ Ольгу Валеріївну — народного депутата України, члена громадської організації «Федерація легкої атлетики Донецької області»

Нагородити орденом княгині Ольги І І ступеня

МАЗУР Аллу Григорівну — ведучу телевізійної служби новин ТРК «Студія «1+1», м. Київ

САІДОВУ Світлану Бурханівну — головного тренера штатної команди національної збірної команди України з плавання синхронного, м. Харків

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

БЕЗИМЕНКО Наталію Миколаївну — начальника відділу управління прокуратури Одеської області

БІЛИК Ірину Миколаївну — співачку, артистку, м. Київ

БУГАЙОВУ Людмилу Федорівну — матір-виховательку дитячого будинку сімейного типу «Каравела», Кіровоградська область

ДЕМЧУК Надію Андріївну — члена Костопільського районного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Рівненська область

КАРОЛЬ Тіну — співачку, артистку, м. Київ

МОГИЛЕНКО Ольгу Миколаївну — директора бібліотеки Державного університету «Житомирська політехніка»

НЕХОЦУ Марію Василівну — керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України

САБУРОВУ Ольгу Миколаївну — голову Волинської обласної організації Профспілки працівників державних установ України

СЕВЕРНЮК Тамару Артемівну — письменницю, Чернівецька область

ЧЕРНОУСЕНКО Валентину Олександрівну — головного консультанта відділу Управління Директорату Офісу Президента України

ШАРШАК Тетяну Андріївну — керівника відділу Головного управління Апарату Верховної Ради України

Нагородити медаллю «За військову службу Україні»

БОРЦЯ Андрія Миколайовича — підполковника

ГРИГОРЕНКА Руслана Володимировича — полковника

КАЛЬНІЦЬКОГО Олега Володимировича — майора

РИБИНСЬКОГО Євгенія Ігоровича — майора

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

МАРТИНЮК Світлану Костянтинівну — інженера виробничого відділу акціонерного товариства «АЗОТ», м. Черкаси

СІМОНОВА Яніса Георгійовича — начальника відділу Департаменту Офісу Генерального прокурора

СУРАЯ Віталія Анатолійовича — директора Департаменту Луганської обласної державної адміністрації

ФРОЛОВА Сергія Анатолійовича — спортсмена з плавання Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності

ХУДОЛЄЯ Миколу Михайловича — начальника цеху акціонерного товариства «СУМИХІМПРОМ»

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

БРАТУЩИК Інесі Михайлівні — співачці, м. Київ

ГАПІ Ользі Євстахівні — артистці, провідному майстрові сцени Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва, м. Львів

ПРОЦЕВ'Я Т Марії Іванівні — доцентові кафедри Львівської національної музичної академії імені М.В.Лисенка

САВЧЕНКО Анжеліці Віталіївні — артистці драми — провідному майстрові сцени державного підприємства «Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка», м. Київ

ФІЛІМОНОВУ Олегу Миколайовичу — артистові театру і кіно, м. Одеса

«НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

КЛИМОВИЧУ Миколі Івановичу — художникові, директору Овруцької малої академії народних мистецтв та ремесел, Житомирська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

КИСІЛЬ Елеонорі Вікторівні — артистці-вокалістці, провідному майстрові сцени обласного комунального закладу «Харківський академічний театр музичної комедії»

МАРКОВИЧУ Михайлу Івановичу — артистові, солісту-вокалістові комунального підприємства «Харківська обласна філармонія»

МІРЗОЯНУ Арсену Романовичу — співакові, композитору, м. Київ

МОРОЗУ Олегу Богдановичу — артистові оркестру державного підприємства «Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка», м. Київ

ПОЛОВИНЦІ Наталії Юхимівні — актрисі, співачці, м. Львів

ПОТАПЕНКУ Олексію Андрійовичу — співакові, композиторові, музичному, театральному і кінопродюсерові, м. Київ

СИНИЦІНІЙ Ірині Анатоліївні — акторці, провідному майстрові сцени міського комунального закладу культури «Дніпровський міський театр ляльок «Театр актора і ляльки»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

БУЛАВИНЦЮ Василю Ярославовичу — проректорові з питань соціально-економічного розвитку Тернопільського національного економічного університету

ВАСИЛЬКОВСЬКОМУ Ігорю Івановичу — голові наглядової ради товариства «ПСГ «КАМБІО-ІНВЕСТ», м. Одеса

ХРОПАТОМУ Василю Васильовичу — начальникові відділу Служби автомобільних доріг у Чернігівській області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ІСУПОВІЙ Галині Анатоліївні — керівникові гуртка гімназії № 31 гуманітарно-естетичного профілю II-III ступенів Чернігівської міської ради

СКРИПЕЦЬ Марії Василівні — учительці Іванівського ліцею № 1 Іванівської селищної ради, Херсонська область

ШЕЛГУНОВІЙ Наталі Володимирівні — учительці комунального закладу «Маріупольський міський ліцей Маріупольської міської ради Донецької області»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

АЛІЄВУ Наріману Рідьвановичу — режисерові, сценаристу

ГРЕКУ Володимиру Анатолійовичу — старшому майстрові Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка

КОВАЛЬЧУКУ Остапу Вікторовичу — художникові-живописцю, проректорові Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

КОЛОМІЄЦЬ Марині Сергіївні — фахівцеві відділу державного підприємства «Національний палац мистецтв «Україна», м. Київ

КРУКОВСЬКОМУ Олександру Олександровичу — генеральному директорові комунального закладу «Концертний заклад культури «Муніципальна академічна чоловіча хорова капела імені Л.М.Ревуцького», м. Київ

ЛУКІЧУ Антоніо — режисерові

МАЙДАНЕЦЬ-БАРГИЛЕВИЧ Олені Леонідівні — завідувачеві кафедри Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

БЕНЮКУ Василю Олексійовичу — завідувачеві кафедри Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, доктору медичних наук, професорові, м. Київ

ДІДУХУ Володимиру Федоровичу — завідувачеві кафедри Луцького національного технічного університету, доктору технічних наук, професорові, Волинська область

КИРИЛОВУ Юрію Євгеновичу — ректорові державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет», доктору економічних наук, професорові

МІШУРІ Юлії Степанівні — завідувачеві кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктору фізико-математичних наук, професорові

НАРІВСЬКОМУ Анатолію Васильовичу — директорові Фізико-технологічного інституту металів та сплавів Національної академії наук України, доктору технічних наук, старшому науковому співробітникові

ПЕТРУКУ Олександру Михайловичу — професорові кафедри державного університету «Житомирська політехніка», доктору економічних наук, професорові

ПРИЙМАКУ Олександру Вікторовичу — деканові факультету Київського національного університету будівництва і архітектури, доктору технічних наук, професорові

РАГУЛІ Андрію Володимировичу — заступникові директора Інституту проблем матеріалознавства імені І. М. Францевича Національної академії наук України, доктору технічних наук, професорові

РОМАНЮКУ Олександру Никифоровичу — завідувачеві кафедри Вінницького національного технічного університету, доктору технічних наук, професорові

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ»

ДОБРИДНЮ Сергію Миколайовичу — донорові, Вінницька область

ЖИХУ Юрію Петровичу — донорові, Волинська область

КАЩЕНЮКУ Василю Адамовичу — донорові, Волинська область

КЛЕЦЮ Володимиру Павловичу — донорові, м. Суми

КОВАЛЮ Юрію Сергійовичу — донорові, Полтавська область

ЛІТВІНОВУ Сергію Миколайовичу — донорові, м. Миколаїв

НАЗАРЕНКУ Леоніду Івановичу — донорові, Луганська область

НІКОЛАЄНКУ Сергію Леонідовичу — донорові, м. Суми

ПАВЛОВУ Івану Юхимовичу — донорові, Миколаївська область

ПОКАЛЮКУ Леоніду Романовичу — донорові, Луганська область

РАСТРОСТІ Олександру Миколайовичу — донорові, м. Суми

ТРОЦЬКОМУ Юрію Миколайовичу — донорові, Полтавська область

УДОВЕНКО Світлані Миколаївні — донорові, Луганська область

ШИЙКУ Івану Миколайовичу — донорові, Івано-Франківська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

МОРІ Андрію Анатолійовичу — головному бухгалтерові централізованої бухгалтерії державного підприємства «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв», м. Київ

РОЖКОВІЙ Людмилі Олександрівні — директорові Департаменту Міністерства фінансів України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

АВРАМЕНКО Ользі Миколаївні — лікареві, керівнику центру Клінічної лікарні «Феофанія», м. Київ

ГЛУШКО Наталії Любомирівні — завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради»

ГРЕБЕННІКОВУ Костянтину Олександровичу — лікареві відділення Київської міської клінічної лікарні № 12

ДЕМЯНЧУКУ Віталію Богдановичу — заступникові генерального директора, лікарю державної установи «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України», м. Київ

КАРПЕНКУ Василю Георгійовичу — завідувачеві відділення державної установи «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України», м. Київ

ОРАБІНІ Олександру Володимировичу — лікареві — заступнику голови Центральної медичної (військово-лікарської) комісії Міністерства внутрішніх справ України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

БАБІКУ Сергію Андрійовичу — головному лісничому державного підприємства «Городоцьке лісове господарство», Волинська область

КВАТИРКУ Олександру Михайловичу — начальникові Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства

ПАЗДЕРНИКУ Олександру В’ячеславовичу — директорові державного підприємства «Шепетівський військовий лісгосп» Міністерства оборони України

ЯСІНОВСЬКОМУ Івану Андрійовичу — директорові державного спеціалізованого лісозахисного підприємства «Львівлісозахист»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

ОВЧАРОВУ Єгору Миколайовичу — головному конструкторові державного підприємства «Завод імені В.О.Малишева», м. Харків

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

БЕСП’ЯТОВІЙ Ользі Ростиславівні — начальникові відділу Департаменту культури Київської міської державної адміністрації

ДРОГАЛЬЧУК Ганні Василівні — директорові комунального закладу «Обласний організаційно-методичний центр культури» Закарпатської обласної ради

КАГАНОВСЬКІЙ Олені Леонідівні — викладачеві, концертмейстеру комунального закладу «Запорізьке музичне училище імені П.І.Майбороди» Запорізької обласної ради

МАЛИШЕВІЙ Ларисі Павлівні — головному зберігачеві комунального закладу Київської обласної ради «Білоцерківський краєзнавчий музей»

МЕТЬОЛКІНУ Геннадію Григоровичу — директорові, викладачу-методисту комунального вищого позашкільного навчального закладу «Сєвєродонецька дитяча музична школа № 2», Луганська область

НОВІКОВІЙ-ВИГРАН Оксані Сергіївні — генеральному директорові Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця»

НОЖЕНКО Валентині Григорівні — головному зберігачеві фондів Кіровоградського обласного художнього музею

СИДОРОВІЙ Лесі Олексіївні — начальникові управління Міністерства культури України

СПІНУЛ Олені Миколаївні — керівникові танцювального колективу Молодіжного центру Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, м. Кропивницький, Кіровоградська область

ЮРІЙЧУКУ Анатолію Сергійовичу — старшому майстрові комунального підприємства «Дніпропетровський будинок органної та камерної музики» Дніпропетровської обласної ради

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ВОВК Галині Миколаївні — проректорові Київського національного торговельно-економічного університету

ГАВЦІ Світлані Дінівні — директорові навчально-виховного комплексу «Боянська гімназія» Боянської сільської ради Новоселицького району, Чернівецька область

ІВАНІНІ Наталії Василівні — начальникові управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

ІГНАТОВУ Олександру Володимировичу — директорові спеціалізованої школи I-III ступенів № 23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва

ІЛЛЮК Надії Олексіївні — завідувачеві відділу інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» Київського палацу для дітей та юнацтва

КОМАРНИЦЬКОМУ Мар’яну Несторовичу — директорові Ужгородської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 20 — ліцей «Лідер» Ужгородської міської ради, Закарпатська область

ЛИСАК Вікторії Феофанівні — деканові факультету Маріупольського державного університету, Донецька область

ЛИТВИН Оксані Степанівні — завідувачеві кафедри Київського університету імені Бориса Грінченка

СОЛОШЕНКУ Павлу Васильовичу — директорові Інституту підвищення кваліфікації державного вищого навчального закладу «Приазовський державний технічний університет», Донецька область

ШУЛЬЖЕНКУ Федору Пилиповичу — завідувачеві кафедри Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут» державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ГОЛОВАЩЕНКУ Сергію Олександровичу — прохідникові дільниці шахти «Родіна» акціонерного товариства «Криворізький залізорудний комбінат», Дніпропетровська область

КУЛІКОВУ Андрію Герасимовичу — директорові з виробництва підприємства «Фірма «Гармаш» Лиманського району, Одеська область

КУХОЛЮ Івану Івановичу — начальникові відділення цеху акціонерного товариства «АЗОТ», м. Черкаси

МЕЛЬНИКУ Сергію Анатолійовичу — директорові державного підприємства «Преса України», м. Київ

ПЛАТОНОВУ Володимиру Олександровичу — старшому майстрові акціонерного товариства «Металургійний комбінат «АЗОВСТАЛЬ», Донецька область

РУДКУ Володимиру Васильовичу — директорові філії «Управління магістральних газопроводів «Київтрансгаз»

ШКАБАРНІ Віталію Вікторовичу — директорові технічному акціонерного товариства «Пологівський олійноекстракційний завод», Запорізька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

КОГУТУ Тарасу Івановичу — директорові державної організації «Резиденція «Залісся», Київська область

КОСТЮХІНУ Борису Юрійовичу — помічникові проректора з адміністративно-господарської роботи Національного університету «Одеська морська академія»

ОВЧАРЕНКУ Миколі Олександровичу — заступникові начальника дільниці комунального підприємства теплових мереж «Черкаситеплокомуненерго»

РАДЧЕНКУ Володимиру Миколайовичу — старшому інженерові технічного центру акціонерного товариства «ВФ Україна», м. Київ

САМОЙЛЕНКУ Олександру Степановичу — директорові підприємства «Центральний ринок» Херсонської обласної спілки споживчих товариств

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ІЩУКУ Петру Олександровичу — директорові акціонерного товариства «Чуднівське хлібоприймальне підприємство», Житомирська область

НІЦЕВИЧУ Олегу Миколайовичу — директорові підприємства «Агрофірма «Єдність» Біляївського району, Одеська область

ОЛИЦЬКОМУ Миколі Васильовичу — голові правління сільськогосподарського кооперативу «Лабунський» Полонського району, Хмельницька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»

КОЛУМБЕТУ Віктору Федоровичу — водієві державної організації «Автобаза Державного управління справами»

КОНОБАСУ Василю Володимировичу — водієві державної організації «Автобаза Державного управління справами»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФАРМАЦІЇ УКРАЇНИ»

САДОВНИК Ользі Володимирівні — першому заступникові генерального директора товариства «Рівнефармація»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

ЗАХАРІНІЙ Євгенії Анатоліївні — завідувачеві кафедри Інституту здоров’я, спорту і туризму імені Тетяни Самоленко Класичного приватного університету, доктору педагогічних наук, м. Запоріжжя

КАЗЬМЕРЧУКУ Анатолію Петровичу — тренерові-викладачу комунального закладу «Житомирська обласна школа вищої спортивної майстерності» Житомирської обласної ради

КОВАЛЬЧУКУ Ярославу Романовичу — заступникові директора Львівської обласної школи вищої спортивної майстерності

КОТЕЛЬНИКУ Андрію Миколайовичу — президентові благодійного фонду «А.Котельника» та Академії боксу, м. Львів

НАДОПТІ Андрію Григоровичу — старшому тренерові комунального закладу Львівської обласної ради «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву № 2 з дзюдо та боксу»

ПУСТОВОЙТ Ірині Григорівні — старшому тренерові-викладачу спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 16, м. Київ

ТКАЧЕНКУ Володимиру Максимовичу — старшому тренерові-викладачу відділення дитячо-юнацької спортивної школи № 7 м. Львова

ХОМЯКУ Івану Павловичу — старшому тренерові-викладачу відділення дитячо-юнацької спортивної школи № 2 м. Червонограда, Львівська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ»

КОРЖИКУ Віталію Павловичу — заступникові директора Національного природного парку «Хотинський», Чернівецька область

ТРАНТІНУ Кирилу Віталійовичу — генеральному директорові Київського зоологічного парку загальнодержавного значення

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

ГРОМОВЕНКУ Костянтину Вікторовичу — ректорові Міжнародного гуманітарного університету, м. Одеса

КАДЕНКО Оксані Олегівні — адвокатові, м. Хмельницький

КИСЕЛЬОВУ Максиму Євгеновичу — директорові Департаменту Міністерства юстиції України

КОВАЛКО Наталії Миколаївні — адвокатові, м. Київ

ОСАДЧІЙ Оксані Володимирівні — начальникові Департаменту Офісу Генерального прокурора

РЄЗНІКУ Олегу Миколайовичу — доцентові кафедри, заступнику директора Навчально-наукового інституту права Сумського державного університету

СЕРГЄЄВІЙ Діані Борисівні — юрисконсультові відділу Богуславської районної державної адміністрації, Київська область

ТЕТЕРУК Ларисі Петрівні — керівникові відділу Головного управління Апарату Верховної Ради України

ТУЛІНІЙ Олені Іванівні — директорові Юридичного департаменту Міністерства соціальної політики України

ТУРОВЦЮ Юрію Миколайовичу — доцентові кафедри Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова

ЧИЖОВУ Денису Анатолійовичу — адвокатові, м. Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

БІБІ Сергію Юрійовичу — художникові-живописцю, м. Ужгород

ГУМЕННОМУ Юрію Степановичу — художникові, м. Миколаїв

ДРОБОТЮКУ Борису Івановичу — художникові, м. Львів

МАЗУРУ Володимиру Борисовичу — художникові-живописцю, Полтавська область

ПОЛІЩУК Наталії Юріївні — художникові, Львівська область

ТІШИНУ Павлу Миколайовичу — художникові-живописцю, м.Херсон.

Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ

27 червня 2020 року

Схожі новини