Названо сім продуктів, які можуть викликати головний біль

  • 16.06.2020, 20:36
  • 2 105

Стрес, гормональні зміни, а також їжа та напої можуть викликати у людини проблеми, пов'язані з головними болями.

Якщо ви часто страждаєте на мігрень, найімовірніше є продукти, з якими вам необхідно бути обережнішими, інформує OBOZREVATEL за сприяння шведського видання Expressen.

Ось 7 продуктів, які вам слід уникати повністю або хоча б зменшити їх кількість, якщо ви хочете позбутися сильного болю.

Червоне вино

Багато хто, випивши навіть келих вина, наступного дня або через пару годин могли відчувати нав'язливий головний біль. Можливо, ви просто випили занадто багато вина та занадто мало води. Але біль може також залежати від типу вина, яке ви пили. Червоне вино містить більше гістаніна та таніну, ніж інші вина. Ці дві речовини можуть викликати сильний біль в голові.

Шоколад

Шоколад смачний, але він містить речовину тирамін, яка, як вважають вчені, викликає головний біль. Імовірність того, що ви захворієте на мігрень, просто з'ївши шоколад, невелика. Але в поєднанні з іншими продуктами, багатими на тирамін, ризик зростає. Якщо вам подобається поєднувати червоне вино з шоколадом, просто зменшіть кількість, щоб уникнути головного болю.

Пахучі сири

Як і у випадку з шоколадом, саме тирамін, що знаходиться в сирах, є причиною головного болю. Це стосується, в основному, таких сирів як камамбер, горгонзола та рокфор, де сконцентрована ця речовина. Так що не захоплюйтеся пахучими сирами, якщо знаєте, що ви до них чутливі.

Цитрусові

Деякі з нас чутливі до цитрусових фруктів і тому повинні уникати вживання їх у великих кількостях. Однак не всі дослідники згодні з твердженням, що цитрусові впливають на виникнення головного болю. Одні визнають зв'язок між цитрусовими та головними болями, а інші — ні. Однак потрібно мати цю суперечливу інформацію на увазі.

Кава

Йдеться про кількість випитого. До нападу мігрені може привести велика кількість випитих чашок в день. Отож, якщо ви знаєте, що є шанувальником кави, було б непогано пропустити кілька чашок. З іншого боку, кава в невеликих кількостях здатна знімати головні болі, тому не ігноруйте її повністю.

Бекон і ковбаса

Оброблене м'ясо у вигляді ковбаси і бекону, а також копчена риба можуть містити велику кількість нітратів — речовини, яка може, потрапивши в організм, викликати мігрень.

Гостра їжа

Навіть гостра їжа може викликати головний біль. Однією з причин, як вважають, є речовина капасіцін, що міститься в плодах чилі. Вважається, що ця речовина здатна посилити головний біль або, в гіршому випадку, викликати напад мігрені.

Схожі новини