"В Україні з 10 червня зможуть запрацювати готелі й санаторії", – Ляшко

  • 05.06.2020, 13:11
  • 534

Нагадаємо, масковий режим та вимога соціального дистанціювання зберігаються попри вже введені пом’якшення карантину.

У разі позитивної епідемічної динаміки щодо поширення COVID-19 із 10 червня в областях України зможуть відкритися готелі та санаторії, також влада подумає про те, щоб дозволити туристичні групи до 50 осіб.

Про це заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко сказав на брифінгу 5 червня

Читайте також: Київ та 7 областей не відповідають критеріям, щоб відкрити ресторани та кафе повноцінно

«У Хмельницькій області відбулася зустріч із туристичним бізнесом. Постановою Кабінету міністрів про введення адаптивного карантину передбачено: за умови досягнення критеріїв, з 10 червня може бути дозволено відкриття засобів розміщення, що значить, що окрім готелів можна буде відкривати і і санаторії, а також інші місця для відпочинку.

Зараз ми маємо тільки відкриті міжобласні перевезення автомобільним і залізничним транспортом. Відсьогодні постанова дозволяє запускати і авіаційне міжобласне сполучення — внутрішні перельоти в країні. Але немає можливості пересуватися туристичним групам понад 10 осіб. Туристичний бізнес звернувся до президента, це було обговорено на нараді, ми найближчим часом будемо ініціювати розгляд цього питання на засідання Кабінету міністрів, щоб дозволити пересування груп до 50 осіб, оскільки вони у більшості їздять на автобусах і автобуси мають до 50 місць. Зможемо ініціювати чергове пом’якшення (карантину) для розвитку внутрішнього туризму", — зазначив Ляшко.

Схожі новини