Передплата 2024 «Добра кухня»

Субсидія для безробітних: як отримати допомогу і куди звертатися

  • 02.06.2020, 13:55
  • 1 525

Людям, які втратили роботу, варто зареєструватися у Центрі зайнятості і звернутися за субсидією до органів соцзахисту - Музиченко

Українцям, які втратили роботу і перебували на обліку у Центрі зайнятості, можна звертатися до органу соцзахисту населення, щоб отримати субсидію. Про це 2 червня в ефірі «Сніданку з 1+1» розповів заступник міністра соціальної політики України Віталій Музиченко.

Музиченко радить звернутися в органи соцзахисту поштою, особисто або з допомогою сайту.

Читайте також: Яким буде курс валют у червні: прогнози й головні чинники

Урядовець зазначив, що при розрахунку субсидії в дохід буде додано виключно розмір допомоги з безробіття.

«У березні було прийнято відповідне рішення уряду через карантин в країні. В загальному випадку ми брали доходи за попередні шість місяців, коли людина працювала та отримувала доходи. Враховуючи, що в березні та квітні люди масово втратили роботу, то ми обнулили їх доходи до цього моменту», — сказав Музиченко.

Для громадян, які в період карантину втратили роботу і зареєструвалися безробітними, враховуються виключно поточні доходи у вигляді допомоги з безробіття, додає він. Тобто не враховуються доходи, які вони отримали раніше.

У Нацбанку прогнозують, що в Україні рівень безробіття через коронакризу досягне піку у другому кварталі року. Очікується, що він становитиме 11,5% проти 8,2% минулого року.

Схожі новини