Передплата 2024 ВЗ

Вже не "психоз": Лукашенко різко змінив свою риторику щодо пандемії COVID-19

  • 25.05.2020, 19:15
  • 4 040

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заговорив про ймовірність другої хвилі епідемії в країні і згадав про Бога

Крім того, він перестав оцінювати ситуацію з хворобою і паніку довкола неї як «психоз». Про це свідчать його заяви, оприлюднені пресслужбою білоруського лідера.

«Важких менше стало. Мабуть, вірус все-таки ослаб вже, вірулентність його тепер не та. Дай Боже, щоб не та. Але водночас ми повинні тримати в голові другу хвилю. Ніхто не довів, що вона буде, але ми повинні до цього готуватися. І ніхто не знає, коли вона прийде», — сказав Лукашенко.

Читайте також: «Вони ненадійні»: Білорусь публічно відмовилася співпрацювати з Росією

«Якщо взимку і восени, то дай Боже, щоб ми серйозно змогли підготуватися до цього. А, можливо, ця біда нас омине. На плато вже знаходимося, за заявами лікарів. Я, правда, не так оптимістично налаштований в силу своєї забобонності», — додав він.

Крім того, президент Білорусі зізнався, що сподівається на допомогу вищих сил в боротьбі з пандемією.

«Якщо і далі так піде, то будемо вважати, що ми впоралися з допомогою Божою з цим захворюванням», — сказав Лукашенко.

Нагадаємо, раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав пандемію COVID-19 хорошим уроком для людей зі шкідливими звичками — наркоманів і курців.

Крім того, на початку травня він зізнався, що не особливо «париться» через заражених коронавірусом у країні. Тоді Лукашенко сказав, що ситуація із захворюваністю пневмоніями більш важлива, ніж з COVID-19.

Схожі новини