Фантастичне пограбування: у Новій Зеландії викрали майже 100 автомобілів

  • 08.05.2020, 13:35
  • 673

Тоді як у Новій Зеландії діє жорсткий карантин на період епідемії COVID-19, група злодіїв викрала 97 автомобілів у місцевої прокатної компанії

За інформацією BBC, коли більшість новозеландців була вдома, злодії зламали ворота компанії з прокату автомобілів Jucy в Окленді. На майданчику перебували сотні автомобілів із відчиненими дверима та ключами всередині. Це була легка здобич.

Протягом декількох днів злодії викрали 97 автомобілів. Більшість з них становили непримітні міські малолітражки, але частина вкрадених машин мала яскраве фірмове забарвлення. З огляду на все, у злодіїв не було чіткого плану, що робити з награбованим.

Читайте також: У поліцейських з-під носа поцупили службове авто

За словами одного з інспекторів поліції, підозри зумовила неадекватна поведінка на дорозі деяких водіїв, а також той факт, що всі ці машини належали прокатній фірмі Jucy. Незвичайні обставини затримання порушників ПДР дозволили припустити масову крадіжку.

Внаслідок оперативних дій поліції за короткий час було виявлено 85 зі зниклих автомобілів, а також заарештовано 29 осіб. За словами керівника компанії Jucy Тіма Альпа, «це був серйозний удар по бізнесу, але, на щастя, люди згуртувалися, щоб допомогти, а поліція змогла знайти більшість автомобілів».

Схожі новини