Передплата 2024 ВЗ

На Одещині клієнтка перукарні "здала" у поліцію заклад за порушення карантину після отриманих послуг

  • 29.04.2020, 15:56
  • 766

Перукарка в судовому засіданні свою провину визнала частково, заявивши, що надала послуги лише самим співробітникам салону

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області оштрафував на 17 тис. грн перукарку, яка працювала під час карантину. Як передає УНІАН, це випливає з відповідної ухвали суду.

У ній сказано, що до суду надійшли матеріали про вчинення правопорушення, передбаченого ст. 44−3 Кодексу України про адміністративне правопорушення. Згідно з матеріалами, жінка, перебуваючи в салоні, надавала перукарські послуги, порушивши таким чином відповідну постанову Кабінету міністрів України від 8 квітня, що забороняє в період карантину вести зазначений вид діяльності.

Перукарка в судовому засіданні свою провину визнала частково, заявивши, що надала послуги лише самим співробітникам салону.

Разом із тим, згідно зі свідченнями громадянки, яка працює барменом, 15 квітня вдень вона прийшла до салону, щоб отримати послуги майстра манікюру та перукаря. Зазначені послуги клієнтка отримала, після чого повідомила до поліції про правопорушення.

«До матеріалів справи долучено фотографії, згідно з якими вхідні двері перукарні відкриті, людям надаються послуги», — сказано в постанові.

Зазначається, що, таким чином, порушено режим карантину, санітарно-гігієнічні, санітарно-протиепідемічні правила та норми, передбачені законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб» тощо.

Вивчивши матеріали, суд застосував до порушниці адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 17 тис. грн, а також — 420,2 грн судового збору.

Схожі новини