"Четверо на одне відро": у лікарні на Тернопільщині пацієнти з COVID-19 змушені використовувати відро замість туалету

  • 24.04.2020, 09:13
  • 1 284

У Почаївській лікарні на Тернопільщині пацієнти з COVID-19 не можуть ходити в загальний туалет – замість цього їм у палати поставили відра для випорожнень.

Як ідеться в сюжеті ТСН, така ситуація спостерігається у всіх палатах, де лежать хворі. Причому, якщо в деяких стоїть по відру на пацієнта, то в інших — одне на всіх і навіть без кришки.

«Хворих, яких поклали в терапевтичне відділення, не випускають в туалет, який на поверсі. Їм принесли відро для ходіння в туалет на чотирьох чоловік. Без кришки, звичайне залізне відро. І це відро стоїть майже добу, поки санітарка його не винесе», — розповіла пацієнтка.

Читайте також: Антисептики можуть викликати мутацію вірусу: як правильно користуватися

«Кожен сідає на своє відро. Спочатку я півдня терпіла, а потім вже почала сідати, що ж робити», — поділилася інша хвора.

Санітарка Тетяна Демчук поділилася враженнями колег, які і виносять ці відра.

«Мені молодша медсестра і медсестра з паліативного відділення говорила, що їй цей запах вже в горлі стоїть», — Тетяна Демчук, санітарка рентген-кабінету.

Справа в тому, що дезінфікувати туалети лікарня не може — немає потрібного обладнання. Та й взагалі, там не повинні були приймати хворих з COVID-19. Однак спочатку туди прийшов один хворий, від нього заразилися медики, а потім почали надходити і інші пацієнти. Головлікар Богдан Кучер скаржиться, що їх ніхто не питає: чи готова була лікарня для прийому пацієнтів. За його словами, не вистачає взагалі всього і навіть ці відра їм купили волонтери.

«У нас є купа інших проблем — нам потрібно рятувати життя. Як"tm-mod">

Схожі новини