Передплата 2024 «Добрий господар»

У команді Сивохо - колишня сектантка з пропутінської "АллатРа"

Марина Хацаюк разом з чоловіком «відповідала за комунікаційні технології» у дуже сумнівній секті

Про це написала на своїй сторінці у Facebook журналістка Ольга Лень

«На презентації «платформи примирення і бла-бла» Сергій Сивохо наступне слово після себе дав такій собі Марині Хацаюк (на фото). Зазначив, що в його команді саме вона «відвовідає за комунікативні технології», — пише Олена. — І вже ця Марина далі понесла маячню, що всі війни від поганої комунікації. А рецептом до зупинення війни запропонувала відновлення довіри і зменшення страху між українцями і українцями. Що там десь ще є російська армія Маринка не помітила.

І не помітила Марина Хацаюк російську армію не випадково. Справа в тому, що до того, як почала допомагати Сивохо з комунікаціями, як сам він висловився, «на виконання доручення Володимира Зеленського», Марина Хацаюк разом з чоловіком «відповідала за коммунікаційні технології» в такій собі мутній секті АллатРа".

Олена Лань викладає історію секти.

«Секта «АллатРа» була заснована в 2014 році на базі такої собі ГО «Лагода», що діє з 2011 року. (Початок російської агресії співпав з активізацією.) І відома, зокрема, тим, що однією з центральних фігур у міфології секти є такий собі персонаж «Номо», який повинен врятувати всіх слов'ян, і в образі якого кидається в очі ідентичність з чинним президентом РФ.

«На шевронах бійців Нацгвардії, які воюють на сході, члени „АллатРи“ вгледіли фашистську свастику», — розказує блогер Валентина Добронравова. Влітку 2014-го незмінний з 1998-го року міський голова Коростеня, комуніст Володимир Москаленко прийняв «Глобальну партнерську угоду АллатРа» у статут міста. А на чолі секти у місті Кропивницькому стоїть Віталій Останній, керівник управління Кіровоградської ОДА, який під час Революції гідності був одним з організаторів місцевого Антимайдану.

Сектанти вірять, що світом правлять архонти, які нав’язують людству життя за «тваринним началом». Осередком архонтів є США — країна, що живе бездуховно, через що у підсумку розпадеться на шість частин. А ще, архонти дико бояться слов'ян, хоч і нав’язують їм свою ідеологію. У секті вважають, що архонти втягнули у війну Російську імперію у війну, організували кризу в країні, привели до влади Тимчасовий уряд, а потім — більшовиків і зокрема Сталіна.

Наразі ж архонти планують почати нову світову війну, і єдиним можливим супротивником, а значить — рятівником людства — стане РФ. На той момент керуватиме країною Номо — месія-благодійник. Сектанти всіляко натякають, що за цим образом ховається Володимира Путіна.

Революція Гідності позиціонується сектантами як «світове зло», влаштоване архонтами. Зокрема, про все це можна почути у ролику, який активно поширювався у Мережі з одного боку — сектантами «АллатРи», з іншого — антимайданівцями. «Коли Ви почуєте набат Михаїла, що піднімає народ проти свого народу, ви зрозумієте, що це — правда. Але це вже здійсниться (…) Проллється кров, загинуть люди, але все це буде даремно», — цитують у відео одне з «пророцтв Нових».

Мають десятки сайтів, ютьюб-каналів. Кілька видавництв, газет та цілу мережу телестудій. Все це десятком мов з осоредками по всьому світу.

«Мы вне политики и вне религии», — пишуть на сайті секти. Це ж треба! І ці «внє палітікі». Яке співпадіння!

І от цих сектантів зібрав навколо себе Сергій Сивохо, щоб вони розказували про «порозуміння і примирення».

А може Сивохо зібрав їх, щоб розказували про месію-Номо-Путіна? Може і сам Сивохо член секти АллатРа?

І якщо Сивохо все це робить за «дорученням Зеленського», то може сектант Аллатри сам Володимир Зеленський?", — риторично запитує Олена Лань.

Схожі новини