Три дні спеки, а потім похолодання

  • 27.07.2019, 20:36
  • 628

До кінця липня в Україні збережеться спекотна погода, місцями температура досягне 30 градусів вище нуля. Але вже на початку серпня на зміну прийде похолодання.

Про це у своєму Facebook написала синоптик Наталія Діденко. За її словами, вже цієї неділі, 28 липня, температура в залежності від регіону досягне 34 градусів вище нуля. — інформує OBOZREVATEL.

«Температура повітря підніметься до +29… + 34 градусів на півдні, +26… +32 градусів, в більшості областей, +26… +29 градусів на Чернігівщині та Сумщині. Як показує прогностична карта температури повітря, головні спекотні події завтра розгорнуться на Балканах, у Східній Європі та частково на півночі континенту. Франція дихає — не може надихатися, пекучі +40 градусів нарешті залишили Західну Європу», -пояснила Діденко.

Як показує прогностична карта температури повітря, головні спекотні події завтра розгорнуться на Балканах, у Східній Європі та навіть частково на півночі континенту. Франція дихає — не може надихатися, пекучі +40 градусів нарешті залишили Західну Європу", — пояснила Діденко.

При цьому спекотна погода триватиме аж до кінця місяця. Невелике похолодання ж розпочнеться 31 липня — 1 серпня.

«28 липня в Україні дощів практично не буде, хіба що вздовж Карпат і в Прикарпатті можливі локальні вологі грозові осередки. У Києві неділю очікується сонячної сухої та спекотної, завтра вдень передбачається + 28 + 31 градус. 29−30 липня ще попече 31 липня — 1 серпня почнеться чергове похолодання», — підкреслила Діденко.

Схожі новини