«Перебував у депресії»: цивільна дружина розповіла моторошні подробиці про поведінку Тимчука перед смертю

  • 08.07.2019, 14:40
  • 561

Цивільна дружина народного депутата Дмитра Тимчука розповіла слідству, що в день загибелі він був у депресії і застрелився сам.

Про це повідомляє Українська правда.

Матеріали справи: «Дістав пістолет та погрожував себе вбити. Вона (співмешканка — УП) відмовляла останнього від спроб покінчити життя самогубством. Однак, близько 12.00 Тимчук себе застрелив».

Деталі: В момент пострілу жінка була в кімнаті поруч з Тимчуком.

За її словами, депутат останнім часом зловживав спиртними напоями. У день загибелі він зранку почав вживати алкоголь, відмовився їхати на роботу, перебував у депресії. Під час розмов Тимчук висловлював суїцидальні наміри.

Про подію жінка повідомила другу та помічнику нардепа. Про будь-які конфлікти та боргові зобов’язання загиблого вона не знає.

Чому це важливо: Після загибелі Тимчука його однопартієць Антон Геращенко писав, що нардеп застрелився при чищенні нагородної зброї. У фракції «Народний фронт» також не виключали, що народного обранця вбили.

Нагадаємо, 19 червня у Києві знайшли мертвим координатора групи «Інформаційний спротив» нардепа фракції «Народний фронт» Дмитра Тимчука.

«Народофронтівець» Антон Геращенко спочатку написав, що Тимчук застрелився при чищенні нагородної зброї, однак пізніше видалив цей пост.

Слідство розглядає самогубство основною версією.

Перший заступник голови фракції «Народний фронт» Андрій Тетерук заявив, що не вірить у версію нещасного випадку, внаслідок якого загинув депутат від Н Ф Дмитро Тимчук, і не виключає, що парламентарія могли вбити.

Схожі новини