Депутат у Грузії у прямому ефірі з’їв міндобриво: з’явилось відео

  • 20.01.2019, 15:31
  • 755

У Грузії депутат Аджарії від правлячої партії «Грузинська мрія» Ладо Мгалоблішвілі в прямому ефірі з’їв хімічну сполуку карбамід, щоб довести її нешкідливість.

Про це повідомляє УНН із посиланням на «Грузия Online».

Видання повідомляє, що карбамід або сечовина — це азотне мінеральне добриво. Це — безбарвні кристали, що не мають запаху. Отримують карбамід синтезом з аміаку і вуглекислого газу. Використовується сечовина не тільки як добриво, але і як засіб для захисту рослин від шкідників.

Для перевезення карбаміду в Батумському порту планують побудувати термінал мінеральних добрив. Деякі жителі міста категорично проти реалізації цього проекту і оцінюють його, як «хімічну атаку на Батумі». Вони вже провели кілька пікетів з вимогою заборони будівництва терміналу, пише видання.

Мгалоблішвілі відповів протестувальникам в ефірі Аджарського телебачення. У студії телеканалу разом з ведучим перебував Олександр Тевзадзе, який є одним з організаторів акцій.

Під час включення депутат дістав пластмасовий стаканчик з сечовиною і з’їв кілька гранул речовини. При цьому Мгалоблішвілі заявив, що протести «проплачені» і назвав їх «частиною російської пропаганди».

«У мене тут з собою смоктальні цукерки, які називають вбивцями. Гість (Олександр Тевзадзе) може забрати їх і перевірити в лабораторії чи дійсно це карбамід… Ніби ці льодяники вбивають людей. Ось, прямо на ваших очах …», — говорив Мгалоблішвілі, поїдаючи гранули.

Проковтнувши речовину, депутат Аджарії продовжив свій коментар. Він звинуватив протестувальників у брехні через те, що вони стверджують, що крім карбаміду, новий термінал буде використовуватися і для транспортування інших хімічних речовин.

«Це непряма російська пропаганда, проплачена компанія … Ось, це та сама речовина, для якої в Батумі необхідно побудувати термінал, яку потрібно перевозити і яку я з’їв у прямому ефірі. Йдеться тільки про його перевезення та ні про що інше», — заявив Мгалоблішвілі.

Чергова акція проти будівництва терміналу повинна пройти в Батумі сьогодні.

Схожі новини