Пожежу в Калуші ліквідовано. Поліція назвала причину

  • 13.01.2019, 13:26
  • 550

Пожежу на олефіновому заводі ТОВ «Карпатнафтохім» у Калуші Івано-Франківської області ліквідовано.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на прес-служба ДСНС.

«13 cічня о 10:44 пожежу у м. Калуш на території ТОВ „Карпатнафтохім“ ліквідовано», — йдеться в повідомленні.

Разом з тим, обласна поліція повідомляє, що пожежа виникла через порушення правил безпеки.

«Правоохоронці інформують, що пожежа виникла через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві. Внаслідок пожежі виникла загроза настання тяжких наслідків у стані виробничих об'єктів цього підприємства», — йдеться в повідомленні.

За фактом пожежі відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 272 ККУ (Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві або будь-якому підприємстві особою, яка зобов'язана їх дотримувати, якщо це порушення створило загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків або заподіяло шкоду здоров'ю потерпілого).

Правопорушення карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

У поліції повідомили, що факельне горіння пірогазу відбувалося орієнтовно до 01:00 13 січня.

«Пожежу заборонено гасити, тому здійснювалося охолодження сусідніх будівель. Інженерно-технічним персоналом було перекрито засувки. Відтак, пірогаз виходив з тієї труби, яка зазнала пошкодження», — йдеться в повідомленні.

У поліції додали, що причини виникнення пожежі та збитки встановлюються. Потерпілих немає.

Схожі новини