Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

«Пішов на**й, ручний раб!»: В Україні розгнівані зрадою Вірменії та Білорусі на Генасамблеї ООН

  • 18.12.2018, 12:57
  • 2 318

Голосування Вірменії та Білорусі на Генасамблеї ООН проти резолюції щодо окупації Рорією українського півострова Крим розлютило українців.

Зокрема журналіст Айдер Муждабаєв у Facebook різко висловився у сторону виконуючого обов'язки прем'єр-міністра Вірменії Нікола Пашиняна. Він написав, що Вірменія є рабом Російської Федерації.

«Дозвольте від щирого серця і від імені українців послати на*уй вірменського революціонера Нікола Пашиняна. Ні*уя він так і не зрозумів і не зрозуміє. Так буває із рабами. Ти робиш революцію, щоб знову проголосувати в ООН за анексію Криму і війну з Україною разом із „братньою росією“? Ти йдеш разом із Вірменією у багатовікове російське рабство. Так вільні селяни одразу після реформи Олександра II поверталися під ганок до пана», — написав він.

Муждабаєва зазначив, що зважаючи на це, у Вірменії не може нічого налагодитися.

«Ідея свободи, незалежності про*рана, не розпочавшись. Нічого у Вірменії не зміниться. Нічого. Свобода зі зради свободи не починається. Я, звичайно, цього чекав, але все ж сподівався, що десь там, глибоко в паху, є яйця. Не виявилося. Росіянам подобається таке — ручний волелюбний раб. У них своїх „лібералів“ таких до д*пи. Точно так, вірмени, він про*ере і все інше. Можливо, тому, що (на жаль, це правда) свобода, не сплачена кров'ю, нічого не варта. Навіть часу, витраченого на віру в неї», — резюмував він.

Своє обурення висловив і позафракційний народний депутат України Борислав Береза. Він також зазначив, що влада Росії над Вірменією непорушна.

«Як бачите Вірменія і Білорусь проти. А чого б їм бути не проти, якщо постачальник дешевого газу вказує їм, як голосувати. Пам'ятаю, що недавно Бацька пропонував бути незалежним посередником у переговорах між Україною та Росією. Так ось, дивлячись на це голосування хочеться побажати Лукашенку спочатку самому стати незалежним від Кремля і повернути Білорусі суб'єктність, а тоді і поговоримо. З Вірменією теж все стало зрозуміло. влада в Вірменії може і змінилася, а от влада Росії над Вірменією непорушна. І дуже забавно спостерігати, що вони в компанії найдемократичніших і прогресивних держав світу — Іран, Судан, Сирія, Венесуела. І вишенька на цьому торті свобод — Північна Корея. Цікава компашка. Ми запам'ятаємо. І цивілізований світ запам'ятає. І висновки зробимо», — наголосив Береза.

Як писав «ВЗ», 17 грудня Генасамблея ООН прийняла ініційовану Україною резолюцію «Проблема мілітаризації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, України, районів Чорного та Азовського морів». Її підтримали 66 країн. Проти голосували Вірменія, Білорусь, Болівія, Бурунді, Камбоджа, Куба, Корейська Народно-демократична республіка (КНДР), Іран, Лаос, М'янма, Нікарагуа, Російська Федерація, Сербія, Південний Судан, Судан, Сирія, Узбекистан, Венесуела та Зімбабве.

Схожі новини