Розсекречені архіви ЦРУ: Гітлер був бісексуальний і мав садомазохічні нахили

  • 17.10.2018, 11:58
  • 1 365

Центральне розвідувальне управління (ЦРУ) розсекретило доповідь 1943 року антрополога Генрі Філда, з якої випливає, що лідер нацистської Німеччини Адольф Гітлер мав садомазохічні нахили, а також відчував сексуальний потяг до чоловіків та жінок.

Відповідне дослідження опубліковане на сайті ЦРУ, повідомляє телеканал «Прямий».

Повідомляється, що доповідь ґрунтується на дослідженні Ернста Седжвика Ганфштенгля, близького друга Гітлера в 20−30-ті роки минулого століття, який емігрував до США.

Укладачі доповіді стверджують, що у Гітлера були «садомазохістські нахили», які в молодості поєднувалися з гомосексуальними потягами. Зазначається, що Гітлер відчував гомосексуальну тягу до свого майбутнього заступника Рудольфа Гесса після їхнього спільного перебування у в'язниці в 20-і роки.

Також у доповіді стверджується, що Гесс був гомосексуалістом, а також мав прізвисько «Фройлен Анна» за його любов до жіночого вбрання.

Крім того наголошується, що Гітлер любив спостерігати за молодими юнаками і відчував від цього «естетичну насолоду».

Автори доповіді зазначають, що він жив з 1910 по 1913 роки в чоловічому пансіоні у Відні, у якого була репутація місця, де «літні чоловіки шукали молодих». Однак наголошується, що його також цікавили жінки і він поєднував двоїсту сексуальність протягом всього свого життя.

Схожі новини