На Львівщині люди перекривали дорогу до відомого курорту

  • 06.10.2018, 16:29
  • 817

У суботу, 6 жовтня, у Cхідниці на Львівщині вдруге перекрили вул. Степана Бандери. У такий спосіб мешканці Східниці вимагають ремонту дороги, що веде до Борислава.

Про це повідомляє ZAXID.NET.

Нагадаємо, перше перекриття вул. Степана Бандери з вимогою її ремонту мешканці Східниці провели у неділю, 16 вересня. Тоді учасники акції впродовж трьох годин ходили по пішохідному переходу, блокуючи проїзд автомобілів, і збирали підписи під вимогою відремонтувати дорогу.

Згідно із заявою організаторів, 6 жовтня дорогу перекриватимуть з 08:00 до 14:00 на 20 хвилин щогодини у тому ж місці, що і 16 вересня.

Нагадаємо також, що про минулу акцію її ініціатори повідомляли заздалегідь зокрема і голову ЛОДА Олега Синютку. Однак він пригрозив, що в разі її проведення, дорогу точно не відремонтують.

«Якщо люди вийдуть на перекриття, то дорогу стовідсотково не будуть ремонтувати», — процитувала тоді слова Олега Синютки депутатка селищної ради Східниці Ірина Журавчак.

У вересні 2017 року Служба автомобільних доріг у Львівській області підписала угоду на суму 82,9 млн грн з ТзОВ «Автомагістраль-Південь» на поточний середній ремонт 6,1 км дороги — ділянка від Східниці до околиць Борислава. Однак цей договір не виконали. У Службі автомобільних доріг Львівщини повідомляли, що ремонт не провели через відсутність фінансування.