Принц Гаррі та Меган Маркл показали довгоочікуване поповнення в сім’ї

  • 26.08.2018, 20:35
  • 1 048

У родині британського принца Гаррі і Меган Маркл відбулася довгоочікуване поповнення.

Про це повідомило джерело у Кенсингтонському палаці, передає Znaj.ua.

Як з’ясувалося, герцог і герцогиня Сассекська, які поки ще не обзавелися дітьми, взяли в будинок ще одну собаку. Щеня породи лабрадор складе компанію вже проживаючому разом із зірковим подружжям лабрадору по кличці Гай, якого 37-річна Меган привезла з собою в Лондон з Канади.

У колишньому житті Меган Маркл були дві собаки — бігль Гай і Богарт (помісь лабрадора і вівчарки), яких вона взяла в собачому притулку. Пси спали з нею разом у ліжку, харчувалися органічної їжею, і навіть мали власний одяг. Однак Богарта довелося залишити в Торонто, так як ветеринар попередив, що літня собака може не перенести далекого перельоту.

Тоді Богарта забрали собі друзі Маркл. А ось Гай цілком адаптувався до нового життя. Напередодні весілля своєї господині його навіть бачили в машині королеви Єлизавети — він влаштувався на задньому сидінні в авто.

Слід зазначити, що у Гаррі до одруження на Меган не було власної собаки, хоча дуже любить чотириногих. У його бабусі-королеви завжди жили коргі, улюбленцями принца Чарльза є собаки породи джек-рассел-тер'єр, а у принца Вільяма був лабрадор, а потім вони з Кейт завели кокер-спанієля на прізвисько Лупо.

Схожі новини