Китай успішно випробував свій перший гіперзвуковий апарат

  • 06.08.2018, 09:58
  • 357

Китайська корпорація аерокосмічної науки і технологій успішно випробувала перший в історії КНР гіперзвукової літальний апарат Xingkong-2, здатний розвивати швидкість до 6 махів (понад 7,1 тис. км/год).

Про це повідомляє УНН з посиланням на Global Times.

«Успішний тест, про проведення якого ми можемо оголосити громадськості, свідчить, що Китай вже зробив технологічний прорив в області озброєнь», — цитує військового експерта Сун Чжунпіна видання.

Новинка, сконструйована фахівцями Академії аерокосмічної аеродинаміки Китаю, пройшла випробування на одному з полігонів у північно-західній частині КНР. За словами розробників, під час польоту апарат переміщався по вкрай складно передбачуваній для противника траєкторії. У майбутньому він буде використовуватися як носій для боєголовок, а також застосовуватися в системах ПРО.

Під час випробувань цей гіперзвукової апарат знаходився в повітрі близько 10 хвилин — за цей проміжок часу він зробив ряд маневрів на висоті 30 км, після чого приземлився в заданій точці. Очікується, що апарат ще пройде неодноразове тестування, перш ніж буде поставлений на озброєння Народно-визвольної армії Китаю.

Схожі новини