Передплатити Підтримати

За останні три дні на Львівщині на кір захворіло 63 людей

Майже 76% хворих не мали щеплення від цього захворювання.

Захворювання на кір на Львівщині наразі не іде на спад. За останні три дні, 14, 15 і 16 березня, в області цю недугу діагностували у 63 людей. Хворіють і діти, і дорослі. Майже 76% хворих не мали щеплення від кору, повідомив ZAXID.NET заступник директора львівського обласного лабораторного центру Олег Когут.

«14 березня в області було зафіксовано 35 випадків захворювання на кір, серед хворих 26 дітей. Найбільше хворих реєстрували у Стрийському районі - 7, Червонограді - 5, Яворівському і Золочівському районах — 4. У наступні два дні хворих також було багато: 15 березня — 11 осіб, 16 березня — 17. За нинішніми даними найбільше хворих зафіксовано у Пустомитівському районі - 10. Хворіють і дорослі, і діти. Переважна більшість хворих не вакцинувалися від кору», — каже Олег Когут.

За словами епідеміолога, на Львівщині захворювання на кір ще не пішло на спад. Нові випадки кору будуть фіксувати, як мінімум, до кінця квітня, а то й до початку літа.

Від початку року й до 16 березня на Львівщині по первинних діагнозах зареєстровано вже 829 випадків захворювання на кір. Тож медики нагадують: зупинити кір може тільки вакцинація.

Ще більше новин від «Високого Замку»?
Долучайтеся до нас у Telegram