У Львові підполковник поліції поновився на посаді після звільнення за п’яну ДТП

У Львові заступник начальник Шевченківського відділу поліції підполковник Віктор Шкрібляк через суд поновився на посаді.

Про це повідомляє zaxid.net.

Львівський окружний суд вирішив, що докази кермування підполковником поліції у стані алкогольного сп’яніння є недостатніми.

Річ у тім, що у висновках службового розслідування вказано, що на час ДТП Шкрібляк "перебував з явними ознаками алкогольного сп'яніння та відмовився від проходження медичного огляду". Однак на час завершення службового розслідування ще не було рішення суду щодо керування Шкрібляком авто у нетверезому стані. І саме без нього керівництво Нацполіції Львівщини звільнило підполковника через "грубі порушення службової дисципліни".

Під час розгляду позову самого Шкрібляка суддя вирішив, що таке рішення прийняли передчасно.

Шкрібляка зупинили у серпні 2017 року за керування авто у нетверезому стані та за порушення ПДР, що спричинило пошкодження авто. З рішень суду випливає, що Шкрібляк відмовився проходити медогляд, однак патрульні склали протокол щодо поліцейського. У висновках службового розслідування вказувалося, що Шкрібляка зупинили за кермом авто з явними ознаками алкогольного сп’яніння.