Передплатити

ООН назвала конфлікт на Донбасі найсмертоноснішим за остані 70 років

Організація Об’єднаних Націй назвала війну на Донбасі одним з найкровопролитніших конфліктів у Європі з часів закінчення Другої світової війни, йдеться в доповіді Управління з координації гуманітарних питань (УКГП) ООН.

Як наголошується в документі, кількість жертв внаслідок агресії Росії на Донбасі продовжує зростати, зокрема, серед цивільних. За даними Організації, лише у грудні 2017 року на Донбасі було вбито 7 мирних жителів, 32 отримали поранення.

«Це на 56% більше в порівнянні з листопадом, коли було вбито п’ятьох цивільних осіб і ще 20 отримали поранення. Кількість жертв серед мирних жителів у грудні також стала найвищою з серпня 2017 року, коли загинули або отримали поранення 42 цивільних», – наголосили в гуманітарному управлінні ООН.

У доповіді зазначається,що основною причиною загибелі людей в останній місяць року були обстріли, окрім цього, мирні жителі потрапляли під перехресний вогонь і підривалися на мінах.

Загалом в ООН 2017-й рік назвали «одним з найсмертоносніших років» для мирних жителів східної України. За ці 12 місяців, згідно з оцінками ООН, було вбито 105 людей та 486 отримали поранення.

Нагадаємо, загалом кількість загиблих на Донбасі, починаючи з квітня 2014 року, коли Україна почала відбивати агресію проросійських бойовиків, стали понад 10 тисяч людей.

Ще більше новин від «Високого Замку»?
Долучайтеся до нас у Telegram