• You are here:
  • Високий Замок
  • Новини
  • 12 номінацій у "Легенди Г'ю Гласса" та 10 – у "Шаленого Макса": Повний список претендентів на "Оскар"

12 номінацій у "Легенди Г'ю Гласса" та 10 – у "Шаленого Макса": Повний список претендентів на "Оскар"

Американська кіноакадемія оголосила претендентів на "Оскар" у 24 номінаціях. Назви фільмів та імена кіномитців повідомили президент кіноакадеміків Шеріл Бун Айзекс, режисер Гільєрмо дель Торо, актор Джон Красінскі та режисер Енг Лі.

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на The Guardian.

Переможці в кожній категорії будуть оголошені 28 лютого.

Найкращий фільм:

"В центрі уваги"

"Легенда Г'ю Гласса"

"Шалений Макс: Дорога люті"

"Міст шпигунів"

"Гра на пониження"

"Марсіанин"

"Кімната"

"Бруклін"

 

Найкращий режисер:

 

 

Том МакКарті ("У центрі уваги")

Алехандро Гонсалес Іньярріту ("Легенда Г'ю Гласса")

Стівен Спілберг "Міст шпигунів"

Адам МакКей "Гра на пониження"

Ленні Абрахамсон "Кімната"

 

Найкраща чоловіча роль:

 

Леонардо Ді Капріо ("Легенда Г'ю Гласса")

Майкл Фассбендер ("Стів Джобс")

Брайан Кренстон ("Трамбо")

Метт Деймон ("Марсіанин")

Едді Редмейн ("Дівчина з Данії")

 

Найкраща жіноча роль:

 

Шарлотта Ремплінг ("45 років")

Кейт Бланшетт ("Керол")

Дженніфер Лоуренс ("Джой")

Брі Ларсон ("Кімната")

Сірша Ронан ("Бруклін")

 

Найраща чоловіча роль другого плану:

 

Марк Руффало ("У центрі уваги")

Марк Райленс ("Міст шпигунів")

Сильвестр Сталлоне ("Крід")

Крістіан Бейл ("Гра на пониження")

Том Харді ("Легенда Г'ю Гласса")

 

Найкраща жіноча роль другого плану:

 

Кейт Вінслет ("Стів Джобс")

Алісія Вікандер ("Дівчина з Данії")

Руні Мара ("Керол")

Рейчел МакАдамс ("У центрі уваги")

Дженніфер Джейсон Лі ("Мерзенна вісімка")

 

Найкращий оригінальний сценарій:

 

Андреа Берлофф, Джонатан Херман ("Прямо з Комптона")

Джош Сінгер і Том МакКарті ("У центрі уваги")

Піт Доктер ("Головоломка")

Метт Чарман, Ітан і Джоел Коени ("Міст шпигунів")

Алекс Гарленд ("З машини")

 

Найкращий адаптований сценарій:

 

Чарльз Рендольф, Адам МакКей ("Гра на пониження")

Нік Хорнбі, Колм Тойбін ("Бруклін")

Філліс Наджі ("Керол")

Дрю Годдард, Енді Вір ("Марсіанин")

Емма Донохью ("Кімната")

 

Найкращий документальний фільм:

 

"Емі"

"Земля картелів"

"Погляд тиші"

"Що трапилося, міс Симон?"

"Зима у вогні"

 

Найкращий фільм іноземною мовою:

 

Saul Fia ("Син Саула") - Угорщина

Mustang ("Мустанг") - Франція

Embrace of the Serpent ("Обійми змія") - Колумбія

Theeb - Йорданія

A War ("Війна") - Данія

 

Найкращий анімаційний фільм:

 

"Аномаліза"

"Головоломка"

"Баранчик Шон"

"Спогади Марні"

"Хлопчик і мир"

 

Найкраща операторська робота:

 

Еммануель Любецьки ("Легенда Г'ю Гласса")

Роджер Дікінс ("Вбивця")

Роберт Річардсон ("Мерзенна вісімка")

Едвард Лахман ("Керол")

Джон Сил ("Шалений Макс: Дорога гніву")

 

Найкращі костюми:

 

"Керол"

"Попелюшка"

"Дівчина з Данії"

"Шалений Макс: Дорога гніву"

"Легенда Г'ю Гласса"

 

Найкращий звук:

 

"Міст шпигунів"

"Шалений Макс: Дорога гніву"

"Марсіанин"

"Легенда Г'ю Гласса"

"Зоряний війни: Пробудження сили"

 

Найкращий монтаж звуку:

 

"Шалений Макс: Дорога гніву"

"Марсіанин"

"Легенда Г'ю Гласса"

"Вбивця"

"Зоряний війни: Пробудження сили"

 

Найкращий монтаж:

 

"Гра на зниження"

"Шалений Макс: Дорога гніву"

"Легенда Г'ю Гласса"

"В центрі уваги"

"Зоряні війни: Пробудження сили"

 

Найкращі візуальні ефекти:

 

"Зоряні війни: Пробудження сили"

"З машини"

"Шалений Макс: Дорога гніву"

"Легенда Г'ю Гласса"

"Марсіанин"

 

Найкращий грим і зачіски:

 

"Шалений Макс: Дорога гніву"

"Легенда Г'ю Гласса"

"Сто років і валізу грошей на додачу"

 

Найкраща робота художника-постановника:

 

"Міст шпигунів"

"Дівчина з Данії"

"Шалений Макс: Дорога гніву"

"Марсіанин"

"Легенда Г'ю Гласса"

 

Найкраща пісня:

 

Writing’s On The Wall ("Спектр")

Earned It ("50 відтінків сірого")

Til It Happens To You (The Hunting Ground)

Manta Ray ("Гонка на вимирання")

Simple Song #3 ("Молодість")

 

Найкращий саундтрек:

 

Енніо Морріконе ("Мерзенна вісімка")

Картер Беруелл ("Керол")

Йохан Йоханнссон ("Вбивця")

Джон Вільямс ("Зоряні війни: Пробудження сили")

Рюіті Сакамото, Карстен Микола ("Легенда Г'ю Гласса")

 

Найкращий короткометражний анімаційний фільм:

 

"Ми не можемо жити без космосу" (Росія)

"Ведмежа історія" (Bear Story, Чилі)

"Пролог" (Prologue, Канада, Велика Британія)

"Суперкоманда Санджая" (Sanjay's Super Team, США)

"Світ майбутнього" (World of Tomorrow, США)

 

Найкращий короткометражний ігровий фільм:

 

Ave Maria

Day One

Everything Will Be Okay (Alles Wird Gut)

Shok

Stutterer

 

Найкращий короткометражний документальний фільм:

 

Body Team 12

Chau, beyond the Lines

Claude Lanzmann: Spectres of the Shoah

A Girl in the River: The Price of Forgiveness

Last Day of Freedom

  • You are here:
  • Високий Замок
  • Новини
  • 12 номінацій у "Легенди Г'ю Гласса" та 10 – у "Шаленого Макса": Повний список претендентів на "Оскар"