Хочете розслабитися? Гайда до Корфу
Туристам, які цінують відпочинок насамперед за можливість розслабитися, варто подумати про поїздку до Корфу
Саме столиця однойменного грецького острова (Корфу — італійська назва, а грецькою це Керкіра), розташованого в Іонічному морі, очолила рейтинг найбільш релаксних туристичних напрямків.
Представники інтернет-сервісу Radical Storage, що оприлюднили цей рейтинг, брали до уваги, зокрема, рівень шуму, чистоту повітря, кількість зелених насаджень і доступних атмосферних ресторанів. За тими критеріями список найбільш «безстресових» міст планети, ідеальних для короткої поїздки (так званої міської перерви), очолив Корфу. Це грецьке місто цінують також за оригінальну архітектуру, яка відрізняється від тієї, до якої туристи звикли у Греції. Столиця острова нагадує радше прибережні міста сусідньої Італії, оскільки Корфу тривалий час належав Венеції.
Друге місце в рейтингу посіло місто Фуншал на португальському острові Мадейра. За Фуншал «зіграла», зокрема, прекрасна погода, адже на сонячній Мадейрі дощик може йти не більше 80 днів на рік. Водночас, на розташованому в Атлантичному океані острові зовсім не спекотно, через що Мадейру називають «островом вічної весни»… Туристи цінять Фуншал також за «некусючі» ціни у рестораціях.
До першої п’ятірки найбільш релаксних міст планети увійшли також хорватські Задар і Дубровник та австрійський Зальцбург. Як на мене, досить неоднозначний вибір. Особливо це стосується Дубровника, де у «високий сезон» просто яблуку ніде впасти — середньовічне місто-фортеця буквально окуповане галасливими різномовними туристами…
Radical Storage також назвав міста, яких людям із «розгойданими» на стресовій роботі нервами краще уникати. Це насамперед англійський Лондон, а також російська Москва, турецький Стамбул, італійський Рим і американський Нью-Йорк. Мовляв, у цих шумних мегаполісах завжди дуже багато людей, тож на релаксну «міську перерву» там сподіватися не варто…
На вершині рейтингу найбільш спокійних міст планети розташувався грецький Корфу.
Читайте також: «Червоний код» для людства