Передплата 2024 «Добра кухня»

Використання ласощів для вирішення проблем поведінки у собак

Використання ласощів може бути ефективним способом вирішити проблеми поведінки у собак, але важливо використовувати їх правильно. Будьте послідовні, використовуйте смаколики для тренування бажаної поведінки та не перегодовуйте собаку. В цій статті ми розберемо поняття ласощів як інструменту коригування поведінки собак, які є основні правила та поради підбору та використання ласощів для собак, якими способами можна змінювати поведінку домашніх улюбленців

Існує багато різних видів ласощів для собак, які можна розділити на кілька категорій, але при виборі смаколиків для своєї собаки важливо враховувати її вік, розмір, рівень активності та будь-які особливості харчування. Також важливо вибирати ласощі, які не містять штучних інгредієнтів або консервантів. На сайті https://eva.ua/ua/12519−12523−12525/korm-sobak/ представлені якісні ласощі та корми для собак провідних брендів.

Ласощі можуть бути ефективним інструментом для вирішення проблем поведінки у собак з кількох причин:

 1. Ласощі мотивують собак. Собаки їдять, щоб жити, і їжа є для них потужною мотивацією. Коли ви використовуєте смаколики для тренування, ви даєте собаці стимул поводитися так, як ви хочете.
 2. Ласощі допомагають собакам вчитися. Коли ви даєте собаці смаколики за певну поведінку, ви допомагаєте їй зрозуміти, що ця поведінка бажана. Це робить процес навчання швидшим і ефективним.
 3. Ласощі зміцнюють зв’язок між вами та вашим собакою. Коли ви використовуєте ласощі для тренування, ви створюєте позитивний досвід для вашого собаки. Це допомагає зміцнити ваш зв’язок з ним і робить його більш схильним до того, щоб слухатися вас.
 4. Ласощі можуть допомогти відвернути увагу собаки від небажаної поведінки. Якщо ваша собака робить щось небажане, ви можете дати їй смаколики, щоб відвернути її увагу. Це може допомогти вам перенаправити її енергію на більш бажану поведінку.
 5. Ласощі можуть допомогти вам зберегти спокій під час тренування. Коли ви тренуєте собаку з ласощами, ви менше шансів розлютитися або засмутитися, якщо вона не робить те, що ви хочете. Це може допомогти вам зберегти спокій і позитивне ставлення під час тренування.

Ось кілька порад, як використовувати ласощі для тренування бажаної для вас поведінки собак:

 1. Виберіть правильні ласощі. Смаколики повинні бути невеликими, м’якими та мати сильний запах, щоб ваш собака був зацікавлений. Ви можете використовувати якісні ласощі перевірених виробників або ж приготувати власноруч.
 2. Використовуйте ласощі для тренування бажаної поведінки. Коли ваш собака поводиться так, як вам хочеться, дайте йому ласощі та похваліть його. Це допоможе йому зрозуміти, що така поведінка бажана і буде винагороджена.
 3. Не використовуйте ласощі для підкупу собаки. Не давайте смаколики собаці, щоб вона перестала робити щось небажане. Це може навчити її, що небажана поведінка приносить їй ласощі.
 4. Будьте послідовні. Важливо бути послідовним у тому, як ви використовуєте ласощі. Якщо ви будете давати смаколики за одну і ту ж поведінку лише іноді, ваш собака не зрозуміє, чого від нього очікують.
 5. Не перегодовуйте собаку. Ласощі повинні використовуватися як інструмент тренування, а не як основне джерело їжі.

Ось кілька прикладів того, як можна використовувати ласощі для вирішення проблем поведінки у собак:

 • Щоб собака сідала, коли ви їй це наказуєте. Тримайте ласощі перед носом собаки і повільно підіймайте руку над її головою. Коли собака сяде, дайте їй ласощі та похваліть її. Повторюйте цю вправу кілька разів, поки собака не навчиться сідати за командою.
 • Щоб собака не гавкала на людей. Коли собака бачить людину, дайте їй ласощі та попросіть її сісти або лягти. Якщо собака не гавкає, дайте їй смаколики та похваліть її. Поступово збільшуйте відстань між собакою і людиною, продовжуючи давати їй ласощі за те, що вона не гавкає.
 • Щоб собака не тягнула повідець під час прогулянки. Коли собака йде поруч з вами спокійно, дайте їй ласощі та похваліть її. Якщо собака починає тягнути повідець, зупиніться і зачекайте, поки вона не заспокоїться. Потім почніть знову йти і дайте їй ласощі, коли вона йде поруч з вами.
 • Щоб собака не підбирала їжу з землі. Коли собака йде поруч з вами, кидайте їй на землю ласощі. Коли собака бере смаколики з вашої руки, а не з землі, похваліть її. Поступово збільшуйте відстань між вами і ласощами, продовжуючи давати їй ласощі за те, що вона не підбирає їжу з землі.
 • Щоб собака не гризла меблі. Намажте ласощі на меблі, які собака любить гризти. Коли собака лиже ласощі з меблів, а не гризе їх, похваліть її. Поступово зменшуйте кількість ласощів, які ви наносите на меблі, продовжуючи давати їй ласощі за те, що вона не гризе їх.

Важливо пам’ятати, що використання смаколиків — це лише один зі способів вирішити проблеми поведінки у собак.

Важливо також бути послідовним у своїх тренуваннях, не використовувати ласощі для підкупу собаки, не перегодовувати собаку.

Використання ласощів може бути ефективним способом вирішити проблеми поведінки у собак, але важливо використовувати їх правильно.