Передплата 2024 «Добра кухня»

«Бог створив собаку, щоб людство не здичавіло…»

Кілька тижнів тому ми зателефонували з проханням про коментар на актуальну суспільно-політичну тему до Андрія Магери, заступника голови Центрвиборчкому України у 2004−2018 роках. Наш співрозмовник люб’язно погодився, але попросив зв’язатися з ним через годину. Мовляв, на те є поважна причина — зараз треба вигуляти домашнього собаку…

Як сильно колишній високо­посадовець любить тварин, ми зрозуміли із допису, який той зробив на своїй сторінці у со­цмережах минулої неділі.

«Сьогодні - Міжнародний день собак, — зазначив пан Ан­дрій. — Навряд чи можна назвати якусь іншу розумну тварину, яка була б настільки відданою лю­дині. На мою думку, Бог створив собаку, щоб людство не здичаві­ло. Та й взагалі, двоногим є бага­то чого повчитися у хвостатих».

Наостанок у день іменин на­ших песиків ексзаступник го­лови ЦВК жартівливо додав: «Тому, у кого є собака, нагадай­те, щоб виставлявся…»

І так само з іронією Андрій Магера підписав світлину зі сво­їм улюбленцем: «Арчі (для ви­борців — Арчибальд Ланселот Чорний Кардинал) у дитячому віці, коли ще гриз стіл, стільці й наполегливо готував кухню до ремонту».

Схожі новини