Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Масштабно. Пізнавально. Цікаво

У Дублянах Компанія «Контінентал Фармерз Груп» організувала День поля

На території Львівського національного аграрного університету у Дублянах Компанія «Контінентал Фармерз Груп» організувала День поля «Як заробити додаткові $ 100 з гектара: час рахувати»

Подія стала масштабним майданчиком, де передові виробники аграрної сфери мали нагоду поспілкуватися, вдосконалити свої знання у виробничих питаннях, обмінятися досвідом.

За словами Генерального директора Компанії «Контінентал Фармерз Груп» Георга фон Нолкена, масштаби заходу зростають.

«Зараз жовтень, майже кінець сезону, і ми вже рахуємо його результати. Мета нашого заходу — розширити співробітництво разом із нашими партнерами, коло яких розширюється, як і зростає масштаб нашого заходу. Ми запросили партнерів, з якими вже працюємо, а також фермерів, з якими можемо почати працювати. Також ми запросили студентів, яким цікаво у нас працювати, які шукають де розпочати професійну кар’єру після закінчення університету. Ми відкриті для обміну досвідом і партнерства», — наголосив Георг фон Нолкен.

Гостей свята також привітали ректор Львівського національного університету доктор біологічних наук, професор, академік НАУ Володимир Снітинський, директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Тетяна Гетьман, голова постійної комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій Львівської обласної ради Юрій Раделицький, голова Львівського району Христина Замула.

Спеціальний гість заходу засновник HORSCH Maschinen GmbH Міхаель Хорш зауважив, що приїжджає в Україну впродовж 25 років і наголосив: зараз Україна перебуває на вершині щодо розвитку сільського господарства.

«Україна експортує по цілому світі пшеницю, сою і кукурудзу. На українських полях їздить найсучасніша техніка. У вас є хороше і велике майбутнє, і не лише в сільському господарстві. Особливо, якщо є так багато молодих людей, яких я сьогодні тут бачу. Ми помічаємо зміни, які відбуваються в діджиталізації і в сільському господарстві. Українська продукція посідає своє місце на світовому ринку», — зазначив Міхаель Хорш.

Операційний директор Компанії «Контінентал Фармерз Груп» Віталій Ставнічук зазначив, що цей День поля є логічним продовженням першого Дня поля, який проводився на Тернопільщині у травні.

«Тоді мова йшла про те, як заробляти додаткових 100 доларів, використовуючи інновації, системи точного землеробства, новітні технології. Ми сьогодні показуємо, що те, що ми планували, — зробили, і чи вдалося заробити додаткові кошти», — зазначив операційний директор Компанії.

Також Віталій Ставнічук запросив великі холдинги, малі підприємства, фермерські господарства до підписання Меморандуму про спільну науково-дослідну діяльність у сфері сільського господарства.

Далі гості Дня поля, які завітали до Львова з усієї Західної України, на окремих локаціях мали можливість подивитися цікаві презентації і послухати лекції.

Відтак однією з ключових тем Дня поля стало точне землеробство. Технології, що забезпечують максимальний прибуток, економічний ефект від їх впровадження, результати польових досліджень, завдяки яким можна визначити ефективні технології для практичного застосування — це та багато іншого демонстрували на Дні поля.

Можна було послухати цікаві лекції. Зокрема, професор, доктор фізико-математичних наук у галузі метеорології Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова розповіла, яким чином глобальне потепління впливає на клімат нашої держави.

Окремий блок було присвячено картоплярству, адже «Контінентал» є лідером вітчизняного ринку картоплі, постійно розвиває технології виробництва, розбудовує інфраструктуру зберігання і є одним з найбільших виробників картоплі в Україні.

День поля став не лише майданчиком для обміну досвідом та спілкування, а й можливістю для сільськогосподарських компаній, фермерів та аграріїв започаткувати чи зміцнити партнерські відносини. Зокрема, на Дні поля «Контінентал Фармерз Груп» презентувала фермерам програму «Зростаємо разом». Комерційний директор «Контінентал» Юрій Кузьм’як розповів про те, що програма передбачає вигідні для фермерів умови придбання насіння, добрив та захисту рослин, користування послугами елеваторів компанії.

На відкритій Hr-зоні звучала цікава інформація для майбутніх аграріїв про програму «Майбутнє Контінентал», зокрема, про перспективи кар’єри в агробізнесі, а студенти могли познайомитися із вакансіями, що є в Компанії.

«У команді „Контінентал“ вже є багато висококваліфікованих випускників Львівського національного аграрного університету, з яким ми співпрацюємо десятки років. Вони успішні, посідають ключові позиції у компанії, у них високий рівень спеціалізації», — зауважив Генеральний директор Компанії «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен.

Інтерес присутніх викликала виставкова зона від партнерів «Контінентал Фармерз Груп» — провідних виробників сільськогосподарської техніки, добрив, насіння, засобів захисту рослин. Захопила презентація можливостей сільськогосподарських дронів.

У День поля говорили не тільки про роботу, а й відпочивали. У його межах уперше відбувся футбольний турнір між вісьмома командами агрокомпаній.

Фото пресслужби компанії «Контінентал Фармерз Груп».