Березень завершуватиметься бурхливо
Не вельми райдужними прогнозами щодо геомагнітної ситуації до кінця поточного місяця обдаровують нас астрофізики
/wz.lviv.ua/images/articles/_cover/431962/magnitnaya-burya-881x523.png)
За даними Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН, в цей час на нас чекає ще два доволі відчутні геомагнітні збурення.
Перше — розпочалось 18 березня і триватиме до 21 числа. До того ж у його перші два дні геомагнітна активність досягатиме навіть рівня магнітної бурі найнижчої категорії G 1 (5 балів). У решту ж днів цієї хвилі вона, залишаючись усе ж доволі високою, знизиться до 4 балів. 22 і 23 березня бурі будуть турбувати лише осіб із дуже підвищеною чутливістю до геомагнітних змін в атмосфері Землі, оскільки не сягатимуть більше 3 балів.
Жодних турбот атмосфера не обіцяє нам із 24 по 27 березня. А ось 28 числа розпочнеться друге збурення. Саме цього дня вчені обіцяють новий чотириденний спалах. І перший його день має бути найважчим, оскільки геомагнітна активність сягатиме 5 балів — рівня бурі категорії G 1. 29 і 20 березня ця активність знизиться до 4 балів, а 30 — до 3-х.
У період магнітних бур медики рекомендують вжити всіх заходів щодо запобігання погіршенню самопочуття. Вони рекомендують: відмовитися від фізичних навантажень, але регулярно робити зарядку; уникати стресів і не вирішувати складних завдань, оскільки в дні магнітних бур вони просто не під силу мозку; більше гуляти на свіжому повітрі, але не забувати про дистанції з оточуючими людьми, бо пандемія коронавірусу робить новий наступ і в країні діє карантин; збалансувати меню і пити багато води (з раціону важливо виключити жирну їжу, алкоголь, каву, замінивши їх на фрукти, овочі, соки, морси і трав’яний чай); нормалізувати нічний сон (спати рекомендується не менше семи годин на добу); вранці приймати контрастний душ, який допоможе прокинутися і зарядитися бадьорістю на цілий день.
Тож будьте обережні і стримані у своїх бажаннях, ведіть здоровий спосіб життя, а кому призначили лікарі, майте під руками необхідні ліки.