Бандити закатували дружину війта напередодні дня її народження

Прийшли за грошима, які подружжя виручило за проданого бичка.

У страху почуваються жителі Рогатинщини. У віддаленому селі цього району, Стратині (межує з Львівською, Тернопільською областями), четверо озброєних бузувірів у масках і рукавицях серед ночі увірвалися у помешкання сільського голови Станіслава Дідуха і, застосовуючи тортури до нього та дружини Надії, вимагали грошей та коштовностей. Бандити забрали 10 тисяч гривень, газовий пістолет «МСП 3364» і зникли. Наслідки цього розбійного нападу були трагічними.

58-річна дружина війта внаслідок катувань померла на місці. Її чоловіка, що на два роки старший, доправлено до лікарні — у нього важкі політравми.

Проникнувши у будинок сільського голови, зловмисники зв’язали його господарів полімерним джгутом і скотчем. Щоб дізнатися, де сховані гроші, нещадно били їх. Жінка померла внаслідок механічної асфікції, тобто її задушили. Сталося це за день до її дня народження.

Не виключено, що хтось “навів” убивць на хату Дідухів. Напередодні вони продали вигодованого бичка...

Те, що у домі батьків відбулося щось надзвичайне, запідозрив син, який мешкає в Івано-Франківську. На його дзвінки ні мама, ні тато не відповідали, отож попросив сусідів з’ясувати, що сталося. Відчинивши двері, вони й побачили страшне видовище, дали знати у поліцію. Зв’язаним подружжя пролежало всю ніч до восьмої ранку. Господиня уже була мертва...

Правоохоронці розшукують бандитів, просять зголоситися можливих свідків злочину.

Похорон Надії Дідух відбудеться у п’ятницю, 17 березня.

Схожий злочин 14 років тому стався під Львовом. Тоді бандити вдерлися у помешкання ректора Академії ветеринарної медицини Романа Кравціва. Вимагаючи грошей, катували його та дружину. Після побоїв вона задихнулася від нестачі повітря — злочинці накинули ковдру на безпомічну жертву…

Фото зі сторінки С. Дідуха у соцмережах

Івано-Франківська область

Схожі новини