- You are here:
- Високий Замок
- Блоги автора
- 02.02.2021Що не так з інтерв’ю Зеленського програмі Axios?
Що Зеленський не сказав, хоча як президент мав би...
- 30.01.2021Безглузда заява Зеленського щодо Криму – ляпас союзникам України
Хто і що дійсно зробив для звільнення Криму
- 07.01.2021Катастрофа тисячоліття для вселенських амбіцій Росії
Саме так сьогодні, вже у другу річницю, позиціонується надання Патріаршого і Синодального Томосу про автокефалію Православної Церкви України
- 03.01.2021Завищені очікування і гонитва за примарним нормандським самітом
Ознайомився з коротким нарисом ключових пріоритетів зовнішньої політики Банкової на 2021 рік
- 08.12.202010 уроків Парижа: як має змінитися курс Києва у діалозі про Донбас
9 грудня виповнюється рік з часу проведення першого і поки єдиного саміту в Нормандському форматі за каденцію президента Зеленського
- 15.11.2020Що не так із "планом Кравчука-Зеленського" щодо Донбасу?
Здавалося, що нарешті після тривалих танців навколо ідеї про "швидкий мир" та "позачергові місцеві вибори на окупованому Донбасі 25 жовтня" на Банковій прийшло розуміння утопічності подібної авантюри, але ідея виборів заграла новими барвами
- 23.09.2020Донбаський шанс для ООН
Якщо дійсно дискусія щодо місії ООН отримає нове дихання, важливо відзначити декілька принципових моментів
- 10.03.2020Дипломатія Зеленського початку березня: плюси і мінуси
Черговий двотижневий калейдоскоп кінця зими-початку весни у дипломатії Зеленського так і не приніс паростків стратегічного бачення у сфері зовнішніх відносин та боротьби України за відновлення суверенітету і територіальної цілісності. Замість вдумливої і серйозної роботи влади як єдиного організму глядачеві було несподівано запропоновано другий сезон політично-драматичного серіалу.
- 24.02.2020Середина лютого дипломатії Зеленського: плюси та мінуси
Два тижні лютого були перенасичені подіями, які давали змогу вітчизняній дипломатії тримати на високому рівні міжнародну увагу до "українського питання" та забезпечувати монолітність світової проукраїнської коаліції у протидії російській агресії.
- 10.02.2020Перший тиждень лютого дипломатії Зеленського: плюси і мінуси
Перший тиждень лютого виявився досить насиченим на події у дипломатичному житті України.
- 03.02.2020Друга половина січня дипломатії президента Зеленського: плюси і мінуси
Друга половина січня підтвердила наявність певних слабких сторін у дипломатії Зеленського. Очевидно, даються взнаки як брак належного професіоналізму і компетенції, так і відсутність чіткої стратегії зовнішньополітичної діяльності.
- 20.01.2020Перша декада січня у дипломатії президента Зеленського: плюси і мінуси
Початок нового 2020 року для дипломатії Зеленського обіцяв бути комфортним. На це нібито вказували і домовленості Паризького саміту Нормандської четвірки від 9 грудня, і обіцяні перспективи встановлення повного і всеохоплюючого режиму припинення вогню на Донбасі та обміну заручниками, і домовленості про транзит російського газу до ЄС. Команда президента сигналізувала міжнародним партнерам про тріумф та захмарні рейтинги Зеленського після Паризького саміту.
- 15.01.2020Рейс PS752: Сім запитань до української влади
Це стало першою серйозною кризою для президента Зеленського після його обрання
- 28.12.2019Сім кроків на шляху в ЄС
Наступного року Україні у відносинах з Європейським союзом варто бути наполегливою і амбітною. Ініціатива допоможе країні домогтися поставлених цілей
- 17.12.2019Дипломатичний грудень президента Зеленського: плюси і мінуси
Паризький саміт Нормандської четвірки 9 грудня став своєрідною кульмінацією зовнішньополітичної діяльності президента Зеленського, головною метою та змістом його дипломатичних зусиль з дня інавгурації.
- 14.12.2019Паризький саміт без ейфорії та емоцій
Після того як емоції після Нормандського саміту в Парижі вщухли і всі очікувано переключилися на нові теми інформаційних ефірів, час тверезо оцінити сказане і записане в спільному комюніке, а також те, що читається між рядками
- 18.11.2019Півроку дипломатії Зеленського: ключові висновки
Конституція України наділяє президента потужними повноваженнями у керівництві та реалізації зовнішньої політики держави, роблячи його двигуном зовнішньої політики. А в умовах триваючої зовнішньої агресії роль головного дипломата країни є такою ж визначальною, як і роль Верховного головнокомандувача.
- 16.09.201917-й тиждень дипломатії Зеленського
Черговий тиждень дипломатії Зеленського приніс нові суперечливі сигнали з боку Банкової щодо зовнішньої стратегії України.
- 09.09.201916-й тиждень дипломатії Зеленського
Новий дипломатичний тиждень президента Зеленського позначився довгоочікуваним звільненням 35-ти українських бранців Кремля.
- 27.08.2019Дипломатія: від перемог до небезпек
Що принесли 100 днів зовнішньополітичної діяльності Зеленського?
- You are here:
- Високий Замок
- Блоги автора