росія втрачає козирі

Ігнорування зернової угоди збільшить кількість країн на Рамштайні

Шириться думка, що, підписавши угоду, Україна втратила засіб тиску на світ, в тому числі наших партнерів з ЄС, у вигляді продовольчої та подальшої міграційної кризи. Такий собі козир, золоту карту.

Розчарую. Це не так.

Продовольство було зброєю росії, а не України.

Саме росія тиснула на світ продовольчою кризою, а не Україна.

Саме росія використовувала продовольство як козир та золоту карту.

А значить, це не ми втрачаємо козирі, а саме росія.

Додам, що росія без перешкод збирає свої врожаї, та спільно з рекордними запасами КНР їх вистачить, щоб нагодувати тих, хто "дружньо" до них відноситься.

Що ж до умов угоди, то мені також хотілося б, щоб там було прописано, що у випадку її порушення весь світ зобов'язується спільно знищити Х**ла разом з його бункером.

Але реальність така, що ще кілька днів тому ми взагалі не вірили, що нам вдастся зараз змусити росію підписати угоду. Отже, ми маємо оцінювати її зміст не лінійкою ідеалу, а реально можливого в цих умовах.

Насправді, якщо росія не збирається її виконувати, то змусити її це зробити може тільки ЗСУ та міжнародний тиск. І аж ніяк не те, що в цій угоді прописано. Аналогічно з притягненням до відповідальності. Ні ЗСУ, ні міжнародних партнерів не стримує в цьому відсутність чогось прописаного в угоді.

І на завершення: навіщо її було укладати, якщо ризик невиконання росією залишається? Бо невиконання угоди росією збільшить кількість країн на Рамштайні. При цьому, враховуючи останню заяву США, вони незалежно від укладення угоди продовжують готувати план Б.

Джерело

Схожі новини