Чи можуть керівник ДБР і суддя ходити в бордель?
Два тижні тому Печерський районний суд столиці обрав запобіжний захід генералові Дмитру Марченкові, якого звинуватили у закупівлі неякісних бронежилетів для армії за завищеною ціною.
Героя війни взяли під варту (попри спроби взяти на поруки нардепами, волонтерами та учасниками бойових дій) взяли під варту та запропонували заставу в 76 млн.грн.
А кілька днів тому стали відомі «пікантні скелети у шафі» осіб, причетних до винесення рішення. Фігурантами чергового галасу стали суддя Печерського району Києва Олег Білоцерківець, який, власне, і виніс рішення, та голова ДБР Роман Труба. Стосовно них провели розслідування у програмі «Сокира-шоу».
Зокрема, журналісти запевняють, що мають докази тому, що керівник ДБР і суддя Білоцерківський користуються послугами секс-працівниць в борделях. «Так склалось, що борделі в Україні „кришують“ правоохоронні органи» (цитата з шоу).
За інформацією журналістів, суддя Білоцерківець мав контакт із різними борделями (які, як відомо, заборонені в Україні) близько трьохсот разів. «Найулюбленішою дівчиною судді є дівчина із псевдонімом Камалія, з якою Білоцерківський контактував 114 разів. При тому, що 18 років цій дівчині виповнилося лише у вересні поточного року», — повідомляють у шоу. Тобто суддя, який має вчиняти правосуддя та дотримуватися Букви Закону, регулярно відвідував заборонені заклади та мав стосунки із неповнолітньою особою.
Ще один фігурант нового секс-скандалу — керівник ДБР Роман Труба. За інформацією журналістів, у липні Роман Труба був клієнтом борделю «Білочки-клуб». Того самого, куди навідується заступник голови Печерського суду м. Києва Білоцерківець. І саме останній виніс рішення відносно генерала Марченка.
До речі, Труба днями ще й засвітився у новому гучному скандалі з аудіо-записами, розміщеними на Телеграм-каналі «Трубу прорвало». З них випливає, що керівник ДБР, начебто виконує вказівки
Відносно «броників». Складається враження, що пішла вказівка «прибрати неугодних». В Мінобороні кажуть, що після проведеної балістичної перевірки бронежилетів, які фігурують у справі ДБР, було підтверджено високу якість. А Державне бюро розслідувань провело власну експертизу бронежилетів, яка підтвердила, що ніби-то 3 з 5 бронежилетів «прострілюються». Знавці справи вважають, що перевірка проводилась із порушенням необхідних вимог до зазначених виробів. Навіть більше — кажуть, що перевірка проводилась по жилетам без захисних пластин.
Залишається відкритим питання — чи має право суддя, який їздить до заборонених законом борделів до неповнолітніх дівчат, судити героя війни, який захищав країну ще з 2014 року та має низку заслужених державних нагород, проводити політично вмотивоване переслідування офіцера?